Linomag, płyn na skórę, 70 g
10.99 zł

Linomag, płyn na skórę, 70 g

Linomag, płyn na skórę, 70 g
10.99 zł
BEZPŁATNIE

Opis

Linomag płyn, przeznaczony jest do stosowania na skórę. Zawiera w swoim składzie witaminę F (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), która odpowiedzialnaj jest za prawidłowy stan skóry.

Skład

100 g płynu zawiera:


Substancję czynną: Linomag płyn (Lini Oleum Viriginale 3:1)

Dawkowanie

Do stosowania wyłącznie na nieuszkodzona skórę.

Zwenetrznie do pędzlowania, tamponów, wcierania, przymoczek.

Przymoczki nasycone 10-20 kroplami, a na większe powierzchnie 30-40 kroplami zmienia sie 2-4 razy na dobę lub według wskazań lekarza specjalisty. Opatrunek powinien być stale nasycony preparatem. Opatrunek przyschnięty należy wymieniać nawilżając go płynem Linomag.

Działanie

Łagodzenie objawów chorób wymienionych we wskazaniach.

Wskazania

Łuszczyca, wyprysk, zmiany uczuleniowe oraz trądzik.

Przeciwwskazania

Nie stosować na skórę uszkodzoną.

Brak danych dotyczących przeciwwskazań do stosowania leku Linomag płyn na skórę.

Działania niepożądane

Brak doniesień o występowaniu działań niepożądanych po zastosowaniu leku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
PRODUCENT

Linomag (płyn) - Vitaminum F - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina F (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe)

Postać:

płyn do stosowania na skórę

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

utrzymuje prawidłowy stan skóry

Wskazania:

Wyprysk, zmiany uczuleniowe, łuszczyca, trądzik. Przypuszcza się, że u ludzi niedobór witaminy F powoduje wystąpienie tych chorób skóry.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Do pędzlowania, tamponów, wcierania, przymoczek po uprzednim odkażeniu powierzchni skóry. Przymoczki nasycone 10-20 kroplami, a na większe powierzchnie 30-40 kroplami zmienia się 2-4 razy na dobę lub według wskazań lekarza specjalisty. Opatrunek powinien być stale nasączony preparatem. Opatrunek przyschnięty należy wymieniać nawilżając go płynem Linomag, olejem lnianym lub tranem.   Uwaga! Nie stosować na uszkodzoną skórę.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, otwarte rany.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przed zastosowaniem leku w okresie ciąży i karmienia piersią należy zasięgnąć porady lekarza.