Herbatka ziołowa, dla matek karmiących wspomagająca laktację, 25 saszetek
9.39 zł

Herbatka ziołowa, dla matek karmiących wspomagająca laktację, 25 saszetek

Herbatka ziołowa, dla matek karmiących wspomagająca laktację, 25 saszetek
Ostatnia cena produktu
9.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Herbatka ziołowa wspomagająca laktację dla matek karmiących została specjalnie skomponowana z bardzo starannie dobranych i przebadanych ziół, tradycyjnie stosowanych w celu pobudzenia wydzielania mleka w okresie karmienia piersią.

Składniki

3 saszetki zawierają:
Owoc anyżu 1530 mg, liść melisy 1260 mg, owoc kopru włoskiego 1260 mg, kwiatostan lipy 450 mg.

Właściwości składników

Substancje zawarte w ziołach przechodzą do mleka matek karmiących i poprzez właściwości wiatropędne wpływają korzystnie na procesy trawienne u niemowląt, przeciwdziałając wzdęciom i kolkom jelitowym.

Zalecane dzienne spożycie

1 saszetkę umieścić w szklance i zalać wrzącą wodą. Zaparzać pod przykryciem przez 15-20 minut. Pić 3-4 szklanki naparu dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Składniki suplementu diety mogą wywołać reakcje alergiczne. W przypadku nadwrażliwości na składniki produktu należy natychmiast zaniechać jego stosowania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HERBAPOL
Ołówkowa 54
05-800 Pruszków