Frida, aspirator do nosa, 1 szt.
21.99 zł

Frida, aspirator do nosa, 1 szt.

Frida, aspirator do nosa, 1 szt.
21.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Aspirator do nosa NoseFrida® skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.

Skład

Opakowanie zawiera Aspirator NoseFrida oraz 4 wymienne filtry higieniczne. Aspirator składa się z dwóch elementów: tuby oraz wężyka zatyczką.

Działanie

NoseFrida® jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar.

Podczas stosowania Aspiratora NoseFrida® wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik.

Użycie Aspiratora NoseFrida® znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa

Sposób użycia wyrobu medycznego

NoseFrida® składa się z dwóch elementów: tuby oraz wężyka z zatyczką. Przed użyciem wymyj dokładnie obie części. Następnie umieść filtr higieniczny w otworze zatyczki i załóż zatyczkę na tubę, lekko ją dociskając, aż usłyszysz kliknięcie.

Ułóż dziecko w pozycji leżącej. Jeśli wydzielina jest gęsta, wkropl do nosa niewielką ilość soli fizjologicznej. Przyłóż końcówkę przyrządu do otworu nosowego dziecka, a następnie wciągnij powietrze przez ustnik.
W razie potrzeby - powtórz czynność.

Po każdym użyciu należy wymyć aspirator ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń, dokładnie wypłukać oraz w razie potrzeby wymienić filtr higieniczny (min. raz dziennie). 

Uwagi

Przechowuj Aspirator poza zasięgiem dzieci. Przyrząd w żadnym wypadku nie może być podłączany
do jakichkolwiek urządzeń ssących.

Jeżeli przyrząd jest stosowany zgodnie z zaleceniami - nie ma możliwości przedostania się wydzieliny z nosa przez barierę, którą stanowi filtr higieniczny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h