Maxigra Go, 25 mg, tabletki powlekane, 8 szt.

tabletka, erekcja, sildenafil

28,19 zł
Cena za szt.: 3,52 zł
Sprawdź warianty
4 szt.
19,49 zł
4,87 zł / szt.
8 szt.
28,19 zł
3,52 zł / szt.

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

NA EREKCJĘ
wypróbuj

niebieską tabletkę

 

Maxigra® Go
sildenafilum, 25 g
8 tabletek powlekanych

Dlaczego Maxigra® Go? 

DZIAŁA NAWET
PO 12 MINUTACH2

DZIAŁA NAWET
DO 5 GODZIN2

OCENA
UŻYTKOWNIKÓW
CENEO3

Wybierz Maxigrę® Go
w opakowaniu 8 tabletek

 

Zyskujesz 24%4

Wystarczy na dłużej

Dla kogo wskazana jest
Maxigra® Go?

Maxigra® Go jest wskazana do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra® Go niezbędna jest stymulacja seksualna.

Skład i działanie
Maxigra® Go

Maxigra® Go zawiera substancję czynną -syldenalifil w dawce 25 mg. Syldenafil zawarty w Maxigrze Go w odpowiedzi na pobudzenie seksualne przywraca zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.
 

Sposób użycia

Maxigra® Go należy przyjmować w zależności od potrzeb około godziny przed planowaną aktywnością seksualną.

Leku Maxigra® Go nie zaleca się stosować częściej niż raz na dobę.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania

Przed zastosowaniem leczenia, pacjent powinien skorzystać z kwestionariusza dołączonego do opakowania Maxigry® Go w celu oceny, czy stosowanie przez niego produktu leczniczego jest właściwe. Kwestionariusz znajduje się w „Informatorze dla pacjenta”.

Lek Maxigra® Go dostępny jest w 2 wielkościach opakowań:
4 i 8 tabletek powlekanych.

Zobacz także inne produkty z linii

1. 65% dorosłych Polaków w wieku 18-70 lat zgadza się ze stwierdzeniem, że „lepszy sex to lepsze życie” (odpowiedzi top 2 boxes) na podstawie badania Omnibus przeprowadzonego przez agencję badawczą 4P, metoda CAWI, na próbie N=1051, w terminie 9-11/12/2020.

2. Zgodnie z Chpl Maxigra Max: Mediana czasu osiągnięcia erekcji o sztywności 60% (wystarczającej do odbycia stosunku płciowego) wynosiła 25 minut (zakres od 12 do 37 minut). Wykazano także, że syldenafil po 4-5 godzinach po podaniu nadal mógł wywoływać erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne.

3. W oparciu o dane z serwisu Ceneo.pl, średnia z 268 opinii użytkowników z dnia 16.03.2022

4. Dotyczy ceny netto producenta: zakupu 8 tabletek Maxigra Go vs 2 opakowania 4 tabletkowe Maxigra Go.

5. Maxigra® Max w dawce 50 mg należy stosować wyłącznie jeśli pacjent po zastosowaniu dawki 25 mg nie odczuł zadowalającego efektu terapeutycznego lub gdy pacjent zażywał już wcześniej sildenafil w dawce 50 mg lub większej. ChPL: 2021.01.18.

*Dotyczy leku Maxigra® Go i Maxigra® MAX:

Maxigra® Go. Skład i postać: Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Go jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Go niezbędna jest stymulacja seksualna. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 26546 wydane przez MZ - dla tabletek powlekanych. Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2021.07.23
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Maxigra® Max (Sildenafilum). Skład i postać: 1 tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Max jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Max niezbędna jest stymulacja seksualna.Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla Maxigra Max 10309 wydane przez MZ. Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2021.01.18.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Dotyczy leków Maxigra® Max i Maxigra® Go

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Podmiot odpowiedzialny

POLPHARMA SA
Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Opis

Maxigra Go to lek wskazany do leczenia zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

Skład

Substancją czynną jest syldenafil w postaci cytrynianu.

Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu cytrynianu.

Substancje pomocnicze: mannitol; krospowidon, typ A; powidon K-30; krzemionka koloidalna bezwodna; skrobia kukurydziana, magnezu stearynian; sodu laurylosiarczan; alkohol poliwinylowy; tytanu dwutlenek (E171); makrogol (MV350); talk; indygotyn, lak (E132).

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zalecana dawka to 1 tabletka (25 mg) na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Czas, po którym występuje działanie leku jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Nie stosować częściej niż raz na dobę. Lekarz po konsultacji może zalecić inny sposób dawkowania. Tabletkę należy potknąć w całości, popijając szklanką wody.

Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego, po wcześniejszym pobudzeniu seksualnym.

Działanie

Lek Maxigra Go działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Wskazania

Lek Maxigra Go jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którykolwiek składnik produktu leczniczego.

Stosowanie jest przeciwwskazane u pacjentów z ciężkimi chorobami serca i wątroby, niskim ciśnieniem, po niedawno przebytym udarze lub zawale, z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa) oraz jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Bardzo często (może występować częściej niż u 1 na 10 pacjentów):  ból głowy.

Często (może występować u 1 na 10 pacjentów): nudności; nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (objawy obejmują uczucie gorąca w górnej części ciała), niestrawność, zaburzenia widzenia, nadwrażliwość na światło, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.

Niezbyt często (może występować u 1 na 100 pacjentów): ból w górnej części brzucha, refluks (zgaga), krew w moczu, ból rąk i nóg, krwawienie z nosa, uczucie zmęczenia.

Rzadko (może występować u 1 na 1000 pacjentów): omdlenia, udar, zawał serca, zaburzenia rytmu serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka lub powiek, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Należy omówić zastosowanie leku jeśli u pacjenta występuje: niedokrwistość sierpowata, białaczka, szpiczak mnogi, anatomiczne zniekształcenie prącia, choroba Peyroniego, dolegliwości ze strony serca, choroba wrzodowa, zaburzenia krzepnięcia oraz zaburzenia czynności nerek i wątroby.

W przypadku nagłego pogorszenia lub utraty wzroku należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty.

Maxigra Go może wchodzić w interakcje z: lekami z grupy azotanów, uwalniającymi tlenek azotu, riocyguat, z grupy alfa-adrenolityków, stosowanymi w terapii tętniczego nadciśnienia płucnego.

Nie należy przyjmować równolegle z innym lekami zawierającymi syldenafil.

Stosowanie leku z jedzeniem i piciem

Jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku, jego działanie może nastąpić później.

Przed zażyciem leku nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu.

Ciąża i karmienie piersią

Maxigra Go nie jest przeznaczona dla kobiet.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Leku nie należy stosować u osób poniżej 18 roku życia.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Lek może wywierać niewielki wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn (zawroty głowy, zaburzenia widzenia).

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij