Termometr paskowy, na czoło, 1 szt
6.00 zł

Termometr paskowy, na czoło, 1 szt

Termometr paskowy, na czoło, 1 szt
Ostatnia cena produktu
6.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Termometr paskowy na czoło.

Działanie

Jego konstrukcja i kształt pozwalają, aby zawsze mieć go przy sobie. Nie istnieje zagrożenie złamania, pęknięcia, czy też wydostania się jakichś niebezpiecznych substancji. W skład wyrobu nie wchodzi rtęć. Wskaźnik nie stwarza zagrożenia dla dzieci (brak rtęci, szkła i innych elementów mogących powodować skaleczenia). Pomiar temperatury trwa zaledwie 15 sekund.

Wskazania

Alternatywny do tradycyjne stosowanych metod jest pomiar temperatury ciała dokonywany na czole, a dokładnie nad lewym lub prawym łukiem brwiowym pacjenta.

Uwagi

Aby pomiar był dokładny należy używać wskaźnika w temperaturze pokojowej co najmniej 30 minut po wykonywaniu czynności fizycznej ( spacer, jedzenie itp.) Regeneracja wskaźnika do ponownego pomiaru wynosi 15 min.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus