Produkt w kategoriach

Ringosol, microspray do higieny nosa, 50 ml

Ringosol, microspray do higieny nosa, 50 ml

20.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Ringosol płyn do codziennej higieny nosa dla dorosłych i dzieci.

Skład według INCI

Woda, chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek wapnia.

Właściwości

  • eliminuje uczucie zatkanego nosa;
  • wypłukuje alergeny z błony śluzowej;
  • wskazany w profilaktyce katarów nosa;
  • przywraca wysuszonym śluzówkom ich naturalną wilgotność;
  • uwalnia nos od wydzielin i zanieczyszczeń;
  • przywraca swobodę oddychania;
  • produkt przebadany klinicznie.

Przeznaczenie

Codzienna higiena nosa, nawilżanie i oczyszczanie śluzówek nosa dorosłych i dzieci, katar na podłożu alergicznym i infekcyjnym, doskonały dla osób przebywających w ogrzewanych bądź klimatyzowanych pomieszczeniach.

Stosowanie

Zdjąć osłonkę ochronną przytrzymując kołnierz aplikatora. Aplikator wsunąć wolnym końcem do otworu nosowego. Nacisnąć kołnierz aplikatora w kierunku pojemnika. Po zakończeniu użytkowania ponownie zakryć aplikator osłonką. Specjalnie skonstruowany aplikator pozwala na stosowanie Ringosolu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dzięki unikalnemu systemowi aplikowania Ringosol w delikatny i nieurazowy sposób rozprowadzany jest równomiernie po całej błonie śluzowej nosa.

2-3 aplikacje do każdego otworu nosowego. Zabieg można powtarzać wielokrotnie w razie potrzeby. Może być stosowany przez długi okres czasu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus