Oppo, stabilizator nadgarstka i kciuka z szyną, rozmiar M
70.99 zł

Oppo, stabilizator nadgarstka i kciuka z szyną, rozmiar M

Oppo, stabilizator nadgarstka i kciuka z szyną, rozmiar M
Ostatnia cena produktu
70.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Stabilizator nadgarstka i kciuka z szyną.

Rozmiar M.

Obwód wokół nadgarstka: 15.9 - 18.4 cm

Działanie

Ortezy, aparaty i tutory firmy OPPO wykonane są, w zależności od modelu, z idealnej grubości oddychającego, perforowanego Breathprenu lub Coolprenu podszytego mocną mieszanką bawełny i nylonu, bądź z rozciągliwej, przewiewnej, elastycznej i wytrzymałej tkaniny albo z pianki poliuretanowej. Pomagają one utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawiają krążenie krwi, co skutkuje zmniejszeniem bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwiają szybsze leczenie urazów.

Aparaty, tutory i ortezy nadgarstka wzmacniają i stabilizują osłabiony, przeciążony i zesztywniały nadgarstek, pozwalają zmniejszyć ból w przypadku urazu, pomagają zapobiegać i leczyć urazy, utrzymują ciepło, co może przyspieszyć proces leczenia, wzmacniają nadgarstek w przypadku osłabienia lub naciągnięcia.

Tutor nadgarstka i dłoni zapewnia doskonale usztywnienie nadgarstka oraz stabilizację dłoni. Metalowa szyna dopasowana jest do anatomicznego kształtu ręki.  Znajduje zastosowanie przy usztywnieniu nadgarstka lub dłoni po urazach lub operacjach, a także po wstępnym leczeniu za pomocą gipsu. Ponadto może być stosowana przy leczeniu pęknięć kości śródręcza, a także połączonych urazów nadgarstka, dłoni raz palców. Produkt zapewnia jednoczesne usztywnienie nadgarstka, dłoni oraz palców.

Łuska klamrowa na nadgarstek i przedramię umożliwia łagodne ruchy w umiarkowanym zakresie. Jest lekka, zbudowana z materiału zapobiegającego podrażnieniom. Stosowana do usztywnienia nadgarstka lub dłoni, po urazach lub operacjach oraz po wstępnym leczeniu za pomocą gipsu. Może być stosowana przy leczeniu pęknięć kości śródręcza.

Ortezy kciuka odciążają i odwodzą kciuk, zmniejszają ból stawu nadgarstkowo-śródręcznego kciuka oraz ścięgien. Przyspieszają rehabilitację po urazach kciuka.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wyrób zakłada się przy rozluźnionej taśmie, a następnie dociąga i blokuje rzepem.

Wyrób pierze się w ręku w letniej wodzie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy używać wybielaczy, wyrobu nie należy prasować, ani prać na sucho. 

Nie należy stosować wyrobu, jeśli używano maści lub żeli rozgrzewających.

Uwagi

  • Rozmiary - wielkość poszczególnych rozmiarów podana jest na opakowaniu. Aby dobrać właściwy rozmiar należy zmierzyć obwód wokół nadgarstka.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Rozmiar
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe