Mosquiterum, spray, 100 ml
9.99 zł

Mosquiterum, spray, 100 ml

Mosquiterum, spray, 100 ml
9.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Spray ochronny o zapachu nietolerowanym przez owady.

Zawiera naturalne olejki.

Dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia.

Skład według INCI

Butane, Propane, Isobutane, Cydopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Parfum, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Cymbopogon Gtratus Leaf Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Nepeta Cataria Oil, Farnesol.

Właściwości

Mosquiterum spray został stworzony z myślą o zapewnieniu skórze skutecznej naturalnej ochrony latem, kiedy komary stają się wyjątkowo dokuczliwe. Zawarte w preparacie składniki pochodzenia naturalnego wspierają funkcje ochronne skóry, a utrzymujący się nawet do kilku godzin przyjemny cytrusowy zapach nie jest tolerowany przez owady (w szczególności przez komary, muchy i meszki).

Mosquiterum spray zawiera w swoim składzie: olej z bawełny, który doskonale odżywia i wspiera funkcje ochronne skóry oraz olej z aloesu o działaniu kojącym, nawilżającym i wspierającym redukcje podrażnień.

Przeznaczenie

Mosquitenim spray jest dedykowany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, już od 1 roku życia. Nie zawiera DEET ani innych substancji biobójczych oraz nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani wysuszenia skóry.

Stosowanie

Kosmetyk należy rozpylić na powierzchni skóry. W razie potrzeby aplikację powtarzać co 2-3 godziny. Tylko do użytku zewnętrznego.

Należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast spłukać wodą.

Uwagi

  • Nie zaleca się aplikacji na twarz i uszkodzoną skórę oraz dłonie dzieci.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C.
  • Nie chłodzić, nie zamrażać
  • Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.
  • Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskrzenia / otwartego ognia / gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
  • Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Rodzaj skóry
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT