Produkt w kategoriach

Dexeryl, krem, 500 g

Dexeryl, krem, 500 g

31.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Dexeryl - krem ochronny

Skład

glicerol, parafina miękka biała, parafina ciekła, monostearynian glicerolu, kwas stearynowy, policykliczny dimetylosiloksan, olej silikonowy, makrogol 600, trolamina, parahydroksybenzoesan propylu (E216), woda oczyszczona.  

Działanie

Dzięki odpowiedniemu składowi krem daje fizjologiczny efekt przeciwdziałający parowaniu, zapobiega odwodnieniu (utracie wody), zapwenia barię osłaniającą przed uszkodzającym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo działanie nawadniające glicerolu ułatwia zachowanie równowagi wodnej w obrębie skóry.

Wskazania

Krem ochronny do skóry przeznaczony do leczenia objawów i dolegliwości wywołanych suchością skóry, a szczególnie w  róznych dolegliwościach dermatologicznych np. atopowe zapalenie skóry, rybia łuska.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 858 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus