InFavit baby Witamina D3, krople, 10 ml
13.99 zł

InFavit baby Witamina D3, krople, 10 ml

InFavit baby Witamina D3, krople, 10 ml
Ostatnia cena produktu
13.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Infavit Baby witamina D3, stanowi uzupełnienie niedoborów witaminy D3 w diecie dziecka i jest ona niezbędna dla sprawnego funkcjonowania małego organizmu oraz dla jego optymalnego wzrostu. Wpływa na rozwój układu kostnego i wspomaga przyswajanie wapnia.

Skład

Olej MCT, witamina D3 (cholekalcyferol)

Właściwości

 Infavit Baby witamina D3, w postaci kropli, to niezbędny dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dziecka element codziennej diety. Wydajna forma w preparacie Infavit Baby, wystarcza na miesięczną kurację (31 dawek). 1 dawka preparatu zawiera 400 j.m. witaminy D. Suplement ten wspomaga wzmacnianie i funkcjonowanie oraz mineralizację rozwijającego się układu kostnego. Ponadto wspiera przyswajanie wapnia, stanowiącego podstawowy składnik tkanki kostnej.

Przeznaczenie

 Infavit Baby witamina D3, polecany jest do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety dziecka w niezbędną dawkę witaminy D3.

Sposób użycia

 Preparat przeznaczony do stosowania doustnego. Zaleca się podawanie ˝ dawki (jedno naciśnięcie dozownika) dwa razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Stosować zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować lnFavit D3 po upływie daty minimalnej trwałości.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h