Hedrin Raz, żel w sprayu, 60 ml
29.99 zł

Hedrin Raz, żel w sprayu, 60 ml

Hedrin Raz, żel w sprayu, 60 ml
29.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Płynny żel w sprayu do zwalczania wszy głownych i ich jaj.

  • Jest najszybszy! Działa już w 15 min!
  • Nie wymaga powtórzenia aplikacji
  • Nie zawiera pestycydów i nie ma działania toksycznego
  • Nie ma nieprzyjemnego zapachu

 

Skład

Dimeticone, 1,6,10-Dodecatrien-3-ol, 3,7,11-trimethyl, PEG/PPG Dimeticone co-polymer, Silica Silylate.

Działanie

Hedrin Raz Żel w Sprayu jest płynnym żelem w łatwej do stosowania postaci sprayu. Łatwy w użyciu atomizer umożliwia skierowanie płynnego żelu na głowę i włosy nawet w trudno dostępne miejsca. Działa poprzez fizyczne uduszenie wszy. Dodatkowo zawiera Penetrol ułatwiający penetrację jaj wszy w celu ich eliminacji. Żel może być stosowany tak często, jak jest to konieczne, bez ryzyka wystąpienia oporności wszy na preparat.

 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nałożyć szampon bezpośrednio na całą powierzchnię włosów bez uprzedmego nawilżania ich, dokładnie umyć i spłukać wodą.

Może być stosowany przez alergików, dzieci powyżej 6 m.ż i kobiety ciężarne.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Nie należy stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników Hedrin Raz Żel w Sprayu. W przypadku pojawienia się wysypki skórnej lub innych objawów alergii przerwać stosowanie. Przemyć skórę wodą z mydłem, a następnie zasięgnąć porady lekarza.
  • Unikać kontaktu preparatu z oczami. Jeśli żel przypadkowo dostanie się do oczu, należy przemyć je obficie wodą. Jeśli podrażnienie będzie się utrzymywać, należy zasięgnąć porady lekarza.
  • W razie przypadkowego połknięcia należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Należy zabrać ze sobą i pokazać opakowanie połkniętego preparatu.
  • Nie stosować na uszkodzoną skórę.
  • Nie stosować u dzieci poniżej 6. miesiąca życia.

 

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Podczas stowania Hedrin Raz Żel w Sprayu może wystąpić łuszczenie skóry głowy, swędzenie oraz nieznaczne podrażnienie w okolicach oczu. W przypadku pojawienia się wysypki skórnej lub innych objawów alergii, przerwać stosowanie produktu. Przemyć skórę wodą z mydłem, a następnie zasięgnąć porady lekarza.

Uwagi

Hedrin Raz Żel w Sprayu posiada właściwości poślizgowe. Po zastosowaniu lub umyciu włosów wanny, kabiny prysznicowe, itp. mogą stać się śliskie. Należy zachować ostrożność. Pozostałości produktu należy zmyć przy pomocy detergentu i ciepłej wody.

Ciąża i karmienie piersią

Może być stosowany przez kobiety ciężarne.

Stosowanie u dzieci i młodzieży

Dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h