Fittydent, tabletki do czyszczenia aparatów ortodontycznych, 24 szt
13.99 zł

Fittydent, tabletki do czyszczenia aparatów ortodontycznych, 24 szt

Fittydent, tabletki do czyszczenia aparatów ortodontycznych, 24 szt
Ostatnia cena produktu
13.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Fittydent - tabletki do czyszczenia aparatów ortodontycznych ruchomych (zdejmowanych).

Skład

Sodium Perborate, Sodium Bicarbonate, Potassium persulphate, Trisodium, Phosphate, PEG-240, Sulfamic Acid, PVP, TAED, Silica, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Cellulose, Lactose, Colour CI 19140, 42051, Aroma.

Działanie

Tabletki zapewniają utrzymanie aparatów i protez w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.

Fittydent zapewnia znakomitą gruntowną ochronę i działa łagodnie na materiały z których są wykonane aparaty ortodontyczne i protezy. Równocześnie skutecznie zapobiega procesowi gromadzenia się na ich powierzchni osadów i przebarwień. Substancje czyszczące wraz z tlenem powstającym w roztworze wodnym, gruntownie i skutecznie penetrują całą powierzchnię ze wszystkimi trudnodostępnymi zachyłkami i zakamarkami. Po tym zabiegu aparaty ortodontyczne lub protezy są w stanie higienicznej czystości. Po wypłukaniu pod bieżącą wodą i włożeniu do ust dają uczucie absolutnej świeżości.

Wskazania

Tabletki Fittydent przeznaczone są do czyszczenia aparatów ortodontycznych ruchomych (zdejmowanych), jak również protez częściowych i całkowitych, szkieletówek i retainerów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Do ˝ szklanki wody włożyć tabletkę Fittydent, a następnie aparat ortodentyczny (retainer lub protezę)
  2. Po 30 minutach proces oczyszczania jest zakończony. Nie stanowi problemu, jeśli aparat/proteza pozostanie w roztworze dłużej (np.całą noc)
  3. Wyjąć aparat/protezę z roztworu i dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą.

Uwagi

Nie wolno tabletek Fittydent brać do ust.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Postać

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus