Prenatal UroCare, kapsułki, 30 szt
33.74 zł

Prenatal UroCare, kapsułki, 30 szt

Prenatal UroCare, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
33.74 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Prenatal UroCare to preparat do postępowania dietetycznego u kobiet w ciąży i mam karmiących w zakażeniach dróg moczowych.

Zakażenie układu moczowego w ciąży jest ułatwione ze względu na fizjologiczne zmiany w organizmie do jakich dochodzi podczas ciąży. W czasie ciąży rosnący płód wywiera nacisk na pęcherz moczowy i uniemożliwia jego całkowite opróżnianie. Zaleganie moczu jest niekorzystne i może prowadzić do zakażeń układu moczowego. Żurawina jest tradycyjnie uważana za środek stosowany w zakażeniach układu moczowego i często stanowi alternatywę dla antybiotykoterapii. Jest ona przebadana klinicznie na kobietach w ciąży i nie ma danych o ryzyku spożycia żurawiny przez kobietę w ciąży.

Prenatal UroCare to kapsułki zawierające CranMax, wyciąg z całego owocu żurawiny. Owoce żurawiny zawierają proantocyjanidyny (PAC), związki, które mają działanie antyoksydacyjne. Powodują one zmniejszenie przylegania biofilmu bakterii do komórek nabłonkowych pęcherza moczowego oraz przyczyniają się do normalizacji wzrostu korzystnej mikroflory. Zastosowanie w procesie produkcyjnym technologii BioShield chroni aktywne związki zawarte w żurawinie przed rozpadem w żołądki i pozwala na dostarczenie ich do jelit, gdzie są wchłaniane. Żurawina wraz z odpowiednia podażą płynów wspomaga eliminacje niekorzystnych bakterii z układu moczowego.

Skład

CranMax ekstrakt z całych owoców żurawiny 500 mg, standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn (36 mg PAC)

Właściwości

  • Zmniejszenie przylegania biofilmu bakterii do komórek nabłonkowych pęcherza moczowego
  • Normalizacja wzrostu korzystnej mikroflory

Przeznaczenie

Zakażenia dróg moczowych w ciąży i w okresie karmienia

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie. Zrównoważony sposób żywienia oraz prawidłowy tryb życia jest ważny dla organizmu człowieka.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Prenatal UroCare - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg CranMax z całych owoców żurawiny

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych

Wskazania:

Preparat Prenatal UroCare przeznaczony jest do postępowania dietetycznego u kobiet w ciąży i mam karmiących w zakażeniach dróg moczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie.   Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus