Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 10 x 15 cm, 10 szt
293.49 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 10 x 15 cm, 10 szt

Vliwaktiv Ag, opatrunek jałowy, 10 x 15 cm, 10 szt
293.49 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Tamponada z węglem aktywowanym i srebrem - 10 x 15 cm.

 • antybakteryjna
 • nieprzywierająca do rany
 • może być stosowana jako opatrunek

Działanie

Tamponada z węgla aktywnego ze srebrem VIiwaktiv Ag to antybakteryjna, elastyczna, miękka, nie przyklejająca się do rany tamponada, która zawiera impregnowaną srebrem tkaninę z węgla aktywnego.
Tamponada z węgla aktywnego ze srebrem VIiwaktiv Ag idealnie nadaje się do wypełniania głębokich ran lub do stosowania na rany powierzchniowe jako opatrunek.
Tamponada wiąże wysięk z rany z mikroorganizmami i eliminuje nieprzyjemne zapachy z rany. Wspomaga zatem leczenie rany poprzez jej efektywne fizyczne oczyszczanie.
Drobnoustroje zawarte w wysięku usuwane są z rany poprzez wiązanie VIiwaktiv Ag i niszczone poprzez bezpośredni kontakt ze srebrem oraz węglem aktywnym zawartymi wewnątrz opatrunku. Tym samym ulega redukcji namnażanie zarazków w ranie, co zapobiega rozwojowi infekcji.
Zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu poprzez zastosowanie węgla aktywnego polepsza jakość życia pacjentów i ułatwia działania lecznicze personelowi medycznemu.
Tamponada z węgla aktywnego ze srebrem VIiwaktiv Ag pakowana jest pojedynczo sterylnie i sterylizowana promieniowaniem gamma. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku jednorazowego i nie może być resterylizowany.

Wskazania

Tamponada z węgla aktywnego ze srebrem VIiwaktiv Ag przeznaczona jest do leczenia ran:

 • krytycznie skolonizowanych
 • zainfekowanych oraz/lub nieprzyjemnie pachnących
 • podwyższonym ryzyku infekcji (np. poprzez osłabienie odporności własnej organizmu, przetoki kałowe, rany nowotworowe, rany pooparzeniowe, itp.)

Tamponadę z węgla aktywnego ze srebrem Vilwaktiv Ag można stosować do ran średnio i bardzo wysiękowych powierzchniowych do głębokich np przy odleżynach, wrzodach tętniczych, żylnych wrzodach goleni, wrzodach cukrzycowych, wtórnie gojących się ranach ooperacyjnych, owrzodziałych ranach nowotworowych.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na produkt lub jego składowe.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 879 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
 • B DODAJ DO ULUBIONYCH
 • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY