Produkt w kategoriach

Pneumovit, spray, do nosa, 35 ml

Pneumovit, spray, do nosa, 35 ml

9.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Pneumovit spray do nosa jest oczyszczonym roztworem uzdrowiskowej wody mineralnej wodorowęglanowo, chlorkowo, sodowej - bromkowo, jodkowo, borowej, pochodzącej z ujęcia Uzdrowiska Rabka.

Skład

Oczyszczony roztwór uzdrowiskowej wody mineralnej: wodorowęglanowo, chlorkowo, sodowej-bromkowo, jodkowo, borowej, pochodzącej z ujęcia Uzdrowiska Rabka.

Działanie

Preparat ze względu na unikalne naturalne składniki bardzo dobrze nawilża i ułatwia czyszczenia oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia błony śluzowej nosa. Poprzez oczyszczanie śluzówki nosa poprawia komfort oddychania oraz utrudnia wnikanie alergenów. Składniki preparatu nie powodują podrażnienia błony śluzowej.

Wskazania

Pneumovit jest szczególnie polecany:

  • w przypadku niedrożności nosa spowodowanej stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego, gdy konieczne jest udrożnienia i oczyszczenie nosa
  • w przypadku niedrożności nosa spowodowanej stanami alergicznymi, gdy konieczne jest udrożnienie nosa i jego oczyszczenie z alergenów
  • w przypadku nadmiernego wysuszenia śluzówki nosa spowodowanego przebywaniem w suchych pomieszczeniach i pomieszczeniach klimatyzowanych
  • w oczyszczaniu błony śluzowej nosa przed podaniem leków drogą wziewną
  • w codziennej higienie nosa u niemowląt, dzieci i osób dorosłych

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dzieci: 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.
Dorośli: 1-3 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.
Dla zwiększenia efektów działania, wskazane jest stosowanie Pneumovitu kilkakrotnie w ciągu dnia. Nie ma przeciwwskazań do stosowania preparatu przez dłuższy czas.

Uwagi

Pneumovit może być stosowany w każdym wieku, zarówno u dzieci (od 1 roku życia), dorosłych oraz osób starszych. Preparat może być stosowany przez alergików, kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 835 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus