Beauty Formulas, dezodorant do higieny intymnej, 150 ml
9.99 zł

Beauty Formulas, dezodorant do higieny intymnej, 150 ml

Beauty Formulas, dezodorant do higieny intymnej, 150 ml
9.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Beauty Formulas

Dezodorant do higieny intymnej.

Skład według INCI

Butane, Isobutane, Propane Hexamethyldisiloxane, Dimethylimidazolidinone Rice Starch Cyclomethicone, Parfum, Chlorheksydyna, Dihydrochloride, Quaternium-18 Hectorite, Alcohol Denat.

Właściwości

Dezodorant w postaci mgiełki o delikatnym i subtelnym zapachu przeznaczony jest do higieny miejsc intymnych.

Daje poczucie czystości i komfortu zwłaszcza podczas menstruacji, upalnej pogody lub stresu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, neutralizuje nieprzyjemny zapach.

Uwagi

Tylko do użytku zewnętrznego. Przed użyciem pojemnik dobrze wstrząsnąć. Rozpylać w odległości około 15 cm. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie dziurawić i nie palić pojemnika. Podczas rozpylania nie palić papierosów. Nie rozpylać nad płomieniem lub innymi żarzącymi się przedmiotami. Nie rozpylać do oczu. Nie wdychać dezodorantu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT