BioRepair Plus Pełna Ochrona, pasta, 100 ml
17.99 zł

BioRepair Plus Pełna Ochrona, pasta, 100 ml

BioRepair Plus Pełna Ochrona, pasta, 100 ml
Ostatnia cena produktu
17.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa. Pasta do zębów BioRepair Pełna Ochrona zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak  struktura zębów.

Skład według INCI

Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate

Właściwości

Mikrocząsteczki BioRepair wiążą się ze szkliwem i zębiną, wnikając w niewielkie rysy i pęknięcia naprawiając je. BioRepair Pełna Ochrona skutecznie zwalcza również płytkę bakteryjną, kamień nazębny oraz nieświeży oddech.
Cząsteczki MICROREPAIR są to niezwykle małe cząsteczki (wielkość 10-100 miliardów razy mniejszej niż metr) substancji zwanej substytutem apatytu węglanowego cynku, która ma strukturę bardzo zbliżoną do struktury szkliwa zębowego. BioRepair Pełna Ochrona zawiera 33% cząsteczek MCROREPAIR.
Pasta do zębów BioRepair naprawia powierzchnię szkliwa i zębiny. Chroni dziąsła oraz skutecznie zwalcza próchnicę i nieświeży oddech.

Przeznaczenie

Pasta do zębów do codziennego stosowania zapewniająca pełną ochronę.

Uwagi

Dzięki temu, że cząsteczki MICROREPAIR wspomagają optymalną remineralizację szkliwa i zębiny bez udziału fluorku, pastę tę można bezpiecznie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Część ciała
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik