Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para
6.99 zł

Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para

Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para
Ostatnia cena produktu
6.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

TRANSWAY jest jedynym na rynku środkiem zapobiegającym chorobie lokomocyjnej przeznaczonym do stosowania zewnętrznego. Jest to plaster akupresurowy, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów, podobnie jak igła do akupunktury, ale bez jakiegokolwiek podrażnienia skóry i bez bólu.
 

  • nie wywołuje żadnych efektów ubocznych,
  • nie ma żadnych przeciwwskazań (mogą go używać osoby przewlekle chore np. na cukrzycę, na serce, cierpiące na jaskrę, z zaburzeniami prostaty, alergicy, kobiety w ciąży, osoby po chemioterapii itp.),
  • nie wprowadza do organizmu żadnych substancji chemicznych,
  • nie ogranicza zdolności kierowania pojazdami,
  • działa tak długo, jak długo pozostaje przyklejony do nadgarstków,
  • dla wszystkich, nawet dla małych dzieci od 3 lat.

 

Działanie

Plastry przeciwdziałają dolegliwościom towarzyszącym chorobie lokomocyjnej tzn. nudnościom, wymiotom, złemu samopoczuciu itd.

Wskazania

Choroba lokomocyjna i morska: samochód, autokar, samolot, pociąg, wszystkie rodzaje jednostek pływającyhch.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1 para Transway na każdą podróż.
Transway należy przykleić na czystą, suchą skórę około 15 minut przed rozpoczęciem podróży, jednocześnie na obu przegubach rąk, wierzchołkiem do skóry.
Transway może zostać zastosowany także w trakcie podróży, nawet po wystapieniu objawów choroby. Ulga następuje po około 15 minutach.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Brak.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Brak.

Uwagi

nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 3 lat, ale jedynie ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Sposób aplikacji

Transway - zastosowanie i działanie

Skład:

Postać:

plastry

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi objawy choroby lokomocyjnej

Wskazania:

Choroba lokomocyjna. Jest to plaster akupresurowy, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Transway jest pakowany w pudełeczka kartonowe zawierające 1 parę plastrów, co wystarcza na jedną podróż, niezależnie od czasu jej trwania. Plastry Transway umieszcza się na obu nadgarstkach jednocześnie (dokładny sposób umieszczania plastrów pokazano na schemacie dołączonym do opakowania). O ile to możliwe należy je przykleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży.   Ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry, nie zaleca się stosowania plastrów Transway u dzieci poniżej 3 roku życia. Odradza się także naklejanie plastra na skórę wykazującą stan zapalny, alergię, z raną, jakiego by nie były pochodzenia.     

Możliwe skutki uboczne:

Na skórze, w miejscu przylegania stożka, pod zdjęciu plastra, może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie lub deformacja naskórka. Objaw ten jest normalny i przejściowy.   Wyrób nie upośledza zdolności kierowania pojazdami. Nie wywołuje senności.