Silol Unia, 205,6 mg/ml, roztwór, aerozol na skórę, 100ml
17.99 zł

Silol Unia, 205,6 mg/ml, roztwór, aerozol na skórę, 100ml

Silol Unia, 205,6 mg/ml, roztwór, aerozol na skórę, 100ml
Ostatnia cena produktu
17.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Silol Unia:

  • łagodzi objawy związane z niewielkimi oparzeniami skóry I stopnia i odmrożeniami (za wyjątkiem zmian sączących i pęcherzy)
  • chroni skórę pod opatrunkami gipsowymi (za wyjątkiem złamań otwartych i po zespoleniach)Działanie

Tylko do użytku zewnętrznego. Rozpylać preparat aż do wytworzenia się na skórze cienkiej warstwy powtarzając zabieg co 4 godziny.

Dimetykon (olej metylosilikonowy)- główny składnik preparatu Silol Unia charakteryzuje się niskim napięciem powierzchniowym. Rozpylony na skórę tworzy elastyczną, gładką warstwę osłaniającą, chroniąc przed czynnikami szkodliwymi. Dimetykon zapobiega i zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem, powstaniem odparzeń, długotrwałym działaniem wody, dzięki temu znajduje zastosowanie w łagodzeniu niewielkich oparzeń i chroni skórę pod opatrunkami gipsowymi.

Przeciwwskazania i środki ostrożności


Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie stosować na zmiany sączące i skórę pokrytą pęcherzami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus