Produkt w kategoriach

BlanX Med Anti-Age, pasta do zębów, zapobiegająca starzeniu się szkliwa, 75 ml

BlanX Med Anti-Age, pasta do zębów, zapobiegająca starzeniu się szkliwa, 75 ml

19.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

BlanX Anti-Age pasta do zębów.

Zapobiega starzeniu się szkliwa.

Skład według INCI

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cetraria Islandica Extract, Usnea Barbata Extract, Glycerin, Sodium Monofluorophosphate, Tocopheryl Acetate, Methylsilanol Mannuronate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Zinc Acetylmethionate, Magnesium Acetylmethionate, Manganese Acetylmethionate, Copper Acetylmethionate, Sodium Fluoride, Methylparaben, Propylparaben, Limonene, CI 74160.

Zawiera: Sodium Monofluorophosphate 0.4% (528 ppm F¯) Sodium Fluoride 0.08% (362 ppm F¯)

Właściwości

Wybielająca pasta do zębów zapobiegająca starzeniu się szkliwa. Dzięki zawartości oligopierwiastków mineralnych wspomaga odbudowę szkliwa.

Szkliwo zębów jest stale narażone na działanie kwasów i dlatego traci składniki mineralne - jony wapnia, fosforanów, które rozpuszczają się w ślinie. W wyniku tego procesu szkliwo słabnie, zmieniając się we wrażliwą, porowatą siateczkę, którą łatwo atakuje próchnica.

Obecność minerałów wspomaga leczenie i wzmacnia szkliwo, zapobiegając starzeniu się zębów.

Pierwsza ochronno-wybielająca pasta do zębów na bazie arktycznych porostów

Przeznaczenie

Rekomendowana po 35 roku życia.

Stosowanie

W przypadku zablokowania dozownika, popchnij podstawę pompki jednocześnie naciskając przycisk dozownika

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 834 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus