Maść z witaminą A, ochronna, 25 g (Hasco)
2.99 zł

Maść z witaminą A, ochronna, 25 g (Hasco)

Maść z witaminą A, ochronna, 25 g (Hasco)
Ostatnia cena produktu
2.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Maść z witaminą A.

Skład

witamina A 800 j.m./g, wazelina biała, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie

Stosować miejscowo. 1-2 razy na dobę smarować maścią chorobowo zmienioną powierzchnię skóry. W stanach ostrych można stosować kilka razy na dobę. Ochronnie nałożyć cienką warstwę maści na powierzchnię skóry narażoną na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Wskazania

Osłaniająco w celu regeneracji naskórka, zmniejszenia rogowacenia, złagodzenia stanów zapalnych. Ochronnie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwosć na witaminę A lub inne składniki preparatu. Podczas leczenia nie stosować kosmetyków o działaniu wysuszającym i ściągajacym.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przed zastosowaniem leku w ciąży i okresie karmienia piersią należy poradzić się lekarza. Nie stosować na błony śluzowe. Chronić oczy przed konktaktem z lekiem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 920 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h