Dagomed nr17 fucus, granulki, odchudzanie, 7 g
14.69 zł

Dagomed nr17 fucus, granulki, odchudzanie, 7 g

Dagomed nr17 fucus, granulki, odchudzanie, 7 g
Ostatnia cena produktu
14.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Focus Dagomed 17 Odchudzanie jest lekiem homeopatycznym w postaci granulek. Wpływa na układ trawienny i przemianę materii, lek stosuje się wspomagająco u osób z nadwagą.

 

Skład

Substancje czynne: Stibium sulfuratum nigrum D6, Hydrastis canadensis D6, Pulsatilla pratensis D4, Sepia officinalis D6, Fucus vesiculosus D6 aa 0,2 g w 100 g granulek.

Substancje pomocnicze: sacharoza.

 

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: Dawkę jednorazową- 5 granulek 5 razy na dobę 15 minut przed lub po posiłku podjęzykowo. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i małymi porcjami pić przetrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej).

 

 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku jeśli wystepuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku. U osób z chorobami tarczycy stosować po konsultacji z lekarzem.

Działania niepożądane

Lek może nasilać objawy nadczynności tarczycy.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produkt zawiera sacharozę. Stosować ostrożnie u chorych na cukrzycę oraz u dzieci. 1 dawka (5 granulek) odpowiada ok. 0,02 wymiennika węglowodanowego.

Ciąża i karmienie piersią:
Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lakarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Fucus Dagomed 17 odchudzanie - zastosowanie i działanie

Skład:

Fucus vesiculosus D6 Sepia officinalis D6 Pulsatilla pratensis D4 Hydrastis canadensis D6 Stibium sulfuratum nigrum D6

Postać:

granulki

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomaga terapię odchudzającą

Wskazania:

Wspomaganie kuracji odchudzających.

Dawkowanie:

Podjęzykowo. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: dawkę jednorazową (5 granulek) 5 razy na dobę 15 minut przed lub po posiłku. Granulki można też rozpuścić w niewielkiej ilości niegazowanej wody i małymi porcjami pić przetrzymując w ustach (lek powinien wchłaniać się w jamie ustnej).   Uwaga! Preparat zawiera sacharozę - ostrożnie stosować u chorych na cukrzycę.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia czynności tarczycy.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus