Formy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSPaczkomat INPOST
O produkcie

Pokaż wszystkie produkty MOKOSH
Producent
MOKOSH CosmeticsDolna 14
05-152 Kazuń Nowy
biuro@mokosh.pl
Opis
Mokosh
Głęboki oddech natury. Olejek eteryczny szałwiowy MOKOSH to 100% czysty, naturalny olejek otrzymywany z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis), znanej od wieków z właściwości leczniczych i oczyszczających. Jego ziołowy, intensywny aromat nie tylko wpływa kojąco na układ nerwowy, ale również działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i regulująco na skórę.
To wszechstronny olejek, który sprawdzi się w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, przy dolegliwościach kobiecych, w aromaterapii wspomagającej koncentrację oraz jako składnik domowych kosmetyków i rytuałów pielęgnacyjnych. Produkt zamknięty jest w szklanej butelce z ciemnego szkła, która chroni cenne właściwości olejku.
Składniki/Ingredients
Salvia Officinalis Leaves Oil, Geraniol (From Essential Oil), Limonene (From Essential Oil), Linalool (From Essential Oil).
Właściwości
Naturalny olejek szałwiowy marki Mokosh to wegański kosmetyk, który sprawdzi w przypadku cery trądzikowej oraz terapii skóry z tendencją do nadmiernej potliwości. Dodany do kąpieli olejek szałwiowy ułatwia zrelaksowanie się,a w kąpieli parowej wspomaga oczyszczenie skóry. Produkt można połączyć z olejem bazowym tworząc aromatyczny kosmetyk do masażu. Olejek może być stosowany tworzenia aromatycznych okładów, do aromatyzacji powietrza, jako dodatek do prania, dyfuzora lub odkurzacza. Wzbogaci kosmetyki oraz wizytę w saunie.
Przeznaczenie
Dla osób szukających naturalnego wsparcia w pielęgnacji skóry problematycznej, a także do aromaterapii, masażu i kąpieli odprężających. Szczególnie polecany przy stresie, zmęczeniu psychicznym oraz jako składnik kosmetyków DIY.
Stosowanie
Aromaterapia: kilka kropli do dyfuzora lub kominka zapachowego.
Kąpiel relaksująca: 5–10 kropli połączonych z emulgatorem (np. mlekiem lub solą).
Masaż: rozcieńczony w oleju bazowym (np. jojoba, ze słodkich migdałów).
Pielęgnacja skóry trądzikowej: dodatek do maseczek glinkowych.
Domowe kosmetyki i środki czystości.
Uwagi
Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować nierozcieńczonego bezpośrednio na skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci. Przechowywać w chłodnym, zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Cechy produktu
- Płeć
- Wiek
- Typ produktu
- Postać
- Działanie/właściwości
- Problem
- Główny składnik
- Część ciała
- Specyfika
- Pora stosowania
- Rodzaj skóry
- Sposób aplikacji