Produkt w kategoriach

Septyl R, płyn, koncentrat, 1 kg

Septyl R, płyn, koncentrat, 1 kg

61.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Preparat stosuje się do dezynfekcji ogólnej pomieszczeń i przedmiotów.

Działanie

  • skuteczny przeciw bakteriom Gram+ i Gram- łącznie z Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureus, prątkom gruźlicy oraz wirusom typu Herpes.
  • wykazuje szybkie działanie i długotrwały efekt. Nie niszczy i nie barwi dezynfekowanych powierzchni.
  • wkażdym stosunku rozcieńcza się wodą. Roztwory robocze przygotowuje się dodając do wody wodociągowej odpowiednią objętość koncentratu, odmierzoną za pomocą dołączonej miarki.
  • jest prosty w użyciu, posiada przyjemny zapach i jest wysoce wydajny (z jednego litra koncentratu uzyskujemy 40 litrów płynu użytkowego).
  • dzięki dodatkowi związków zmniejszających napięcie powierzchniowe, środek łatwo wnika w szczeliny i na powierzchni tworzy równomierną, cienką warstwę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus