Foam Lite ConvaTec, opatrunek przylepny, 10 x 10 cm, 1 szt.
odleżyny, owrzodzenia, stopa cukrzycowa, oparzenia
To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją użycia lub etykietą.
12,68 zł
ODBIERZ W 30 MINUT
12,68 zł
Dostępny w 22 aptekach.
Zarezerwuj i odbierz w dogodnym dla siebie momencie. Dla tego produktu nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia.
Zarezerwuj w apteceFormy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSPaczkomat INPOST
O produkcie
Producent
CONVATECAl. Armii Ludowej 26
00-843 Warszawa
dzial.pomocy@convatec.com
Opis
Wyrób medyczny Foam Lite ConvaTec to przylepny opatrunek piankowy, który stosowany może być na różnego rodzaju rany o małym wysięku lub bez niego.
Skład
Opatrunek wytworzony został z piankowej warstwy absorbującej, umieszczonej na silikonowej, przylepnej warstwie kontaktowej. Całość pokryta została warstwą folii.
Zawartość opakowania
W opakowaniu znajduje się 1 opatrunek o wymiarach 10 x 10 cm.
Charakterystyka produktu
Foam Lite ConvaTec dzięki samoprzylepnej, silikonowej warstwie utrzymuje się w danym miejscu, bez konieczności stosowania opatrunków wtórnych i jest bezbolesny w usuwaniu. Produkt jest miękki i elastyczny, łatwo dopasowuje się do kształtów ciała. Zewnętrzna warstwa ochronna stanowi swoistą barierę chroniącą ranę przed kontaktem z drobnoustrojami i zanieczyszczeniami, jednocześnie umożliwiając odparowanie nadmiaru wilgoci.
Wskazania
Produkt wskazany jest do stosowania na rany o małym wysięku np.: owrzodzenia, odleżyny, rany chirurgiczne (pozostawione do wtórnego gojenia, rany pooperacyjne, miejsca pobrania przeszczepu), rany pourazowe oraz oparzenia II stopnia.
Uwagi i środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Produkt użytku jednorazowego, nie stosować ponownie.
Cechy produktu
- Płeć
- Wiek
- Typ produktu
- Postać
- Problem
- Część ciała
- Specyfika
- Pora stosowania
- Sposób aplikacji