Latan Comfort, żel na zmęczone i opuchnięte nogi, 40 g
10.99 zł

Latan Comfort, żel na zmęczone i opuchnięte nogi, 40 g

Latan Comfort, żel na zmęczone i opuchnięte nogi, 40 g
10.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Wyrób medyczny Latan Comfort jest żelem, który po aplikacji na skórę zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości i odprężenia.

Skład

Wyrób medyczny Latan Comfort zawiera: ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum L), trokserutyna, alantoina, arginina, ekstrakt z liści oczaru wirginiiskiego (Hamamelis virginiana L.) ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica L), heparyna sodowa,.glicerol; glikol propylenowy, glikol butyfenowy, etyloheksylogliceryna, substancje modyfikujące lepkość, fenoksyetanol, kompozycja zapachowa, glikolpentylenowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu, substancje powierzchniowo czynne, woda oczyszczona;

Wskazania

Może być stosowany profilaktycznie oraz w przewlekłej niewydolności żylnej, objawiającej się bólem, obrzękami, powiększeniem żył kończyn dolnych (żylaki).

Sposób użycia wyrobu medycznego

Ten wyrób medyczny należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce z instrukcja użycia lub według wskazań lekarza lub farmaceuty.

Wyrób medyczny Latan Comfort jest przeznaczony do stosowania na skórę. Nanieść cienką warstwę żelu na bolące lub opuchnięte miejsca i delikatnie wmasować.

Powtarzać do 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Wyrób medyczny Latan Comfort nie powinien być stosowany przez pacjentów z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik preparatu.
  • Latan Comfort nie powinien być stosowany razem z innymi preparatami o podobnym działaniu.
  •  Nie stosować na otwarte rany i doustnie.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Może wystąpić nadwrażliwość na składniki wyrobu medycznego Latan Comfort w postaci objawów skórnych (rumień, pokrzywka).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 914 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT