Produkt w kategoriach

Latan Comfort, żel na zmęczone i opuchnięte nogi, 40 g

Latan Comfort, żel na zmęczone i opuchnięte nogi, 40 g

13.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Wyrób medyczny Latan Comfort jest żelem, który po aplikacji na skórę zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości i odprężenia.

Skład

Wyrób medyczny Latan Comfort zawiera: ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum L), trokserutyna, alantoina, arginina, ekstrakt z liści oczaru wirginiiskiego (Hamamelis virginiana L.) ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica L), heparyna sodowa,.glicerol; glikol propylenowy, glikol butyfenowy, etyloheksylogliceryna, substancje modyfikujące lepkość, fenoksyetanol, kompozycja zapachowa, glikolpentylenowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu, substancje powierzchniowo czynne, woda oczyszczona;

Wskazania

Może być stosowany profilaktycznie oraz w przewlekłej niewydolności żylnej, objawiającej się bólem, obrzękami, powiększeniem żył kończyn dolnych (żylaki).

Sposób użycia wyrobu medycznego

Ten wyrób medyczny należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce z instrukcja użycia lub według wskazań lekarza lub farmaceuty.

Wyrób medyczny Latan Comfort jest przeznaczony do stosowania na skórę. Nanieść cienką warstwę żelu na bolące lub opuchnięte miejsca i delikatnie wmasować.

Powtarzać do 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Wyrób medyczny Latan Comfort nie powinien być stosowany przez pacjentów z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik preparatu.
  • Latan Comfort nie powinien być stosowany razem z innymi preparatami o podobnym działaniu.
  •  Nie stosować na otwarte rany i doustnie.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Może wystąpić nadwrażliwość na składniki wyrobu medycznego Latan Comfort w postaci objawów skórnych (rumień, pokrzywka).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus