Produkt w kategoriach

Mucowis-Dose, roztwór do inhalacji, 5 ml x 30 ampułek

Mucowis-Dose, roztwór do inhalacji, 5 ml x 30 ampułek

25.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Mucowis-dose Roztwór do inhalacji.

Skład

Hipertoniczny roztwór chlorku sodu do inhalacji (5% NaCl).

Działanie

Mucowis-dose to roztwór do inhalacji wspomagający proces samooczyszczania się górnych i dolnych dróg oddechowych. Dzięki hipertonicznemu stężeniu chlorku sodu (5% NaCI) roztwór zmniejsza lepkość i rozrzedza śluz, pozwalając na łatwiejsze usunięcie wydzieliny na zewnątrz. Mucowis-dose wpływa również na utrzymanie prawidłowego klirensu śluzowo-rzęskowego. Dodatkowo preparat nawilża błonę śluzową, ułatwiając oddychanie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Jedna ampułka służy do przeprowadzenia jednorazowej inhalacji. Inhalacje przeprowadzać 2-4 razy dziennie. Ampułki można stosować do każdego rodzaju inhalatora.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus