Oppo, pas lędźwiowy z 6 wzmocnieniami, rozmiar M
147.99 zł

Oppo, pas lędźwiowy z 6 wzmocnieniami, rozmiar M

Oppo, pas lędźwiowy z 6 wzmocnieniami, rozmiar M
147.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

OPPO Pas lędźwiowo- krzyżowy.

rozmiar: M. (obwód w pasie: 71 - 83 cm)

 

Działanie

Pasy lędźwiowo-krzyżowe firmy OPPO używane są do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni w dolnej części pleców. Wytwarzane są z lekkiego, elastycznego, „oddychającego'' materiału z wbudowanymi wzmocnieniami oraz dociągaczami na rzepy. W celu dodatkowego usztywnienia pleców posiadają metalowe wzmocnienia. Pomagają utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawiają krążenie krwi co skutkuje zmniejszeniem się bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwiają szybsze leczenie urazów. Zapięcie na rzepy umożliwia regulację w szerokim zakresie. Dodatkowe dociągacze umożliwiają dopasowanie odpowiedniej siły ucisku, a także zwiększają stabilność.

 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Pasy lędźwiowe, brzuszne i żebrowe zakłada się od tyłu. Należy wyregulować odpowiednią silę ucisku, a następnie zaczepić rzep o materiał w miejscu odzie znajduje się tkanina przeznaczona do złączenia z rzepem.

UWAGA. Zaczepianie rzepu o nieprzystosowany do tego materiał prowadzi do szybkiego zużycia wyrobu, nie objętego gwarancją wytwórcy.

 

Uwagi

Aby dobrać właściwy rozmiar stabilizatora należy zmierzyć obwód wokół pasa.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Rozmiar
Problem
Układy narządowe
PRODUCENT