Neurovit, tabletki powlekane (import równoległy), 100 szt
50.69 zł

Neurovit, tabletki powlekane (import równoległy), 100 szt

Neurovit, tabletki powlekane (import równoległy), 100 szt
Ostatnia cena produktu
50.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Neurovit - Thiamini hydrochloridum, Pyridoxini hydrochloridum, Cyanocobalaminum - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B1 (tiamina) witamina B6 (pirydoksyna) witamina B12 (cyjanokobalamina)

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Przewód pokarmowy i metabolizm

Specjalności:

Neurologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia niedobory witamin z grupy B

Wskazania:

Leczenie schorzeń nerwów obwodowych różnego pochodzenia, takich jak polineuropatia, nerwoból i zapalenie nerwów obwodowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku. Zaleca się przyjmowanie tabletek podczas posiłku (pokarm zwiększa wchłanianie witaminy B1).   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko występują niespecyficzne działania niepożądane takie jak nudności, ból głowy oraz zawroty głowy.   Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. Jednoczesne podawanie witaminy B6 może zmniejszać skuteczność L-dopy (lek stosowany w chorobie Parkinsona). Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych, lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku nie jest zalecane w okresie ciąży i karmienia piersią.