Fytofontana Aurecon, spray do uszu, 50 ml
14.49 zł

Fytofontana Aurecon, spray do uszu, 50 ml

Fytofontana Aurecon, spray do uszu, 50 ml
Ostatnia cena produktu
14.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Aurecon spray do uszu- roztwór z Morza Martwego z dodatkiem Aloe vera. Jest naturalnym , nie agresywnym roztworem jonowym, który rozkłada woszczynę w uszach nie drażniąc bębenka lub zewnętrznego przewodu słuchowego. Jest specjalnie przeznaczony do bieżącej higieny i służy jako profilaktyka przeciwko zapychaniu się przewodów słuchowych woszczyna, zmniejsza też ilość produkowanej woszczyny.

 

 


Skład

AURECON spray do uszu zawiera aktywne pierwiastki śladowe pochodzenia morskiego.

Działanie

AURECON spray do uszu jest delikatnym, bezpiecznym i skutecznym roztworem do uszu. Stosowanie preparatu zalecane jest w następujących przypadkach:

  • zamiast wacików do czyszczenia uszu. Ich nieprawidłowe stosowanie może zranić ucho i powodować gromadzenie się woszczyny w tylnej części przewodu słuchowego, w następstwie czego może dojść do zapchania ucha  woszczyną.
  • jako środek zapobiegający zapaleniu ucha na skutek zamoczenia woszczyny wodą na basenie.

 

 

Wskazania

Preparat jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, szczególnie dla ludzi starszych,  u których powstaje tzw. sucha woszczyna.
Preparat nadaje się dla osób: używających aparatów słuchowych, pracujących w środowiskach o dużym zapyleniu, wystawionych na zmiany ciśnienia atmosferycznego (nurków, taterników, osób, które pracują na pokładzie samolotu lub nim podróżują).
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości