Maxigra Max, 50 mg, tabletki powlekane, 4 szt.

lek bez recepty na erekcję, tabletki powlekane

26,99 zł
Cena za szt.: 6,75 zł
Sprawdź warianty
2 szt.
14,19 zł
7,10 zł / szt.
4 szt.
26,99 zł
6,75 zł / szt.

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego
Logo Maxigra

Wypróbuj moc maksymalnej dawki

 

Maxigra® Max2
sildenafilum, 50 mg
4 tabletki powlekane

Produkt Maxigra Max
Banner Maxigra Max

Dlaczego Maxigra®Max?

Maxymalna dawka 50 mg

MAXYMALNA DAWKA NA EREKCJĘ
BEZ RECEPTY

Działa do 5 godzin

DZIAŁA NAWET
DO 5 GODZIN3

Działa po 12 minutach

DZIAŁA NAWET
PO 12 MINUTACH3

Wybierz Maxigrę® Max
w opakowaniu 4 tabletki

 

Zyskujesz 20%4

Wystarczy na dłużej

Grafika

Dla kogo wskazana jest
Maxigra®
Max?

Produkt Maxigra Max

Maxigra® Max jest wskazana do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra® Max niezbędna jest stymulacja seksualna.

Lek Maxigra® Max w dawce 50 mg należy stosować, jeśli pacjent:

- stosował wcześniej leki zawierające syldenafil w dawce 50 mg lub większej, zalecana dawka leku to 50 mg, lub
- po zastosowaniu syldenafilu w dawce 25 mg nie odczuł zadawalającego efektu (czyli nie uzyskał wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku).

Skład i działanie
Maxigra® Max

Maxigra® Max zawiera substancję czynną - syldenafil, w maksymalnej dawce dostepnej bez recepty 50 mg. Syldenafil zawarty w Maxigrze Max w odpowiedzi na pobudzenie seksualne przywraca zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.
 

Sposób użycia

Maxigra® Max należy przyjmować w zależności od potrzeb około godziny przed planowaną aktywnością seksualną.

Leku Maxigra® Max nie zaleca się stosować częściej niż raz na dobę.

Tabletka Maxigra

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania

Przed zastosowaniem leczenia, pacjent powinien skorzystać z kwestionariusza dołączonego do opakowania Maxigry Max w celu oceny, czy stosowanie przez niego produktu leczniczego jest właściwe. Kwestionariusz znajduje się w „Informatorze dla pacjenta”.

Banner produktu

Lek Maxigra® Max jest dostępny jest w dwóch wielkościach opakowań: 2 i 4 tabletki.

Zobacz także inne produkty z linii

Maxigra femina

Nawilżający żel intymny
75 ml

Maxigra® Go, tabletki powlekane 25 mg, 8 tabletek

Maxigra® Go, tabletki powlekane
25 mg, 8 tabletek

Maxigra® Go, tabletki do rozgryzania i żucia

Maxigra® Go, tabletki do rozgryzania i żucia
25 mg, 2, 4 tabletki

1. 65% dorosłych Polaków w wieku 18-70 lat zgadza się ze stwierdzeniem, że „lepszy sex to lepsze życie” (odpowiedzi top 2 boxes) na podstawie badania Omnibus przeprowadzonego przez agencję badawczą 4P, metoda CAWI, na próbie N=1051, w terminie 9-11/12/2020.
2. Maxigra® Max w dawce 50 mg należy stosować wyłącznie jeśli pacjent po zastosowaniu dawki 25 mg nie odczuł zadowalającego efektu terapeutycznego lub gdy pacjent zażywał już wcześniej sildenafil w dawce 50 mg lub większej. ChPL: 2021.01.18.
3. Mediana czasu osiągnięcia erekcji o sztywności 60% (wystarczającej do odbycia stosunku płciowego) wynosiła 25 minut (zakres od 12 do 37 minut). Wykazano także, że syldenafil po 4-5 godzinach po podaniu nadal mógł wywoływać erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne. ChPL: 2021.01.18.
4. Dotyczy ceny netto producenta: zakupu 4 tabletek Maxigra Max vs 2 opakowania 2 tabletkowe Maxigra Max

Dotyczy leku Maxigra® MAX:
Maxigra Max (Sildenafilum). Skład i postać: 1 tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Max jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Max niezbędna jest stymulacja seksualna. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla Maxigra Max 10309 wydane przez MZ. Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2021.01.18. Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

*Dotyczy leku Maxigra Go:
Maxigra Go.Skład i postać: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu tworzącego się in situ z 35,12 mg syldenafilu cytrynianu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda tabletka zawiera 2,15 mg aspartamu (E951) i 70,46 mg laktozy jednowodnej. Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Go jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Go niezbędna jest stymulacja seksualna.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 21674 wydane przez MZ – dla tabletek do rozgryzania i żucia, Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr 26546 wydane przez MZ - dla tabletek powlekanych. Lek wydawany bez recepty. ChPL:2020.12.30- dla tabletek do rozgryzania i żucia. ChPL: 2021.07.23- dla tabletek powlekanych.

Dotyczy leków Maxigra Max i Maxigra Go

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Logo Polpharma

Podmiot odpowiedzialny

Polpharma
Bobrowiecka 6
00-782 Warszawa

Podmiot odpowiedzialny

POLPHARMA SA
Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Opis

Tabletki powlekane Maxigra Max to lek wspomagający przy zaburzeniach wzwodu, inaczej nazywanych impotencją. Maxigra Max zawiera syldenafil stosowany w leczeniu niemożności uzyskania lub utrzymania erekcji pozwalającej na odbycie stosunku płciowego. Lek ma postać niebieskich tabletek powlekanych i jest przeznaczony dla pełnoletnich mężczyzn.

Skład

Substancją czynną leku jest syldenafil.

1 tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu (w postaci cytrynianu).

Substancje pomocnicze: Rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan. Otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Przed zastosowaniem leku należy uzupełnić kwestionariusz dołączony do opakowania. Produkt można stosować u mężczyzn, którzy stosowali już syldenafil w dawce min. 50 mg lub gdy 25 mg leku nie wywołało wystarczającej erekcji do odbycia stosunku płciowego. W pierwszym przypadku zwykle stosowane dawkowanie Maxigry Max u pełnoletnich mężczyzn to max. 1 tabletka powlekana na dobę. Lek należy przyjąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody. Maxigra Max umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Nie należy przyjmować leku Maxigra Max jednocześnie z innymi lekami zawierającymi syldenafil (np. Maxigra Go, Sildenafil Medana, Viagra).

Działanie

Maxigra Max zawiera syldenafil, wywołujący rozkurczenie naczyń krwionośnych w prąciu, co ułatwia napływanie krwi do niego i usztywnienie, pod wpływem pobudzenia seksualnego. W konsekwencji lek umożliwia erekcję wystarczającą do odbycia stosunku seksualnego.

Wskazania

Tabletki na erekcję Maxigra Max stosuje się w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Definiuje się ją jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Sildenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Przeciwwskazania

Nie stosować leku Maxigra Max u pacjentów z uczuleniem na sildenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Przeciwwskazaniem do zastosowania leku jest ciężka choroba wątroby lub serca, niedawno przebyty udar albo zawał serca, niskie ciśnienie tętnicze krwi, pewne rzadkie choroby oka, choroby krwi.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Bardzo często występujące działania niepożądane (u więcej niż 1 na 10 pacjentów):  ból głowy. 

Często występujące działania niepożądane(u 1 na 10 pacjentów): nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.

Niezbyt często występujące działania niepożądane(u 1 na 100 pacjentów): wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, wrażliwość na światło, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa, ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku, krew w moczu, ból rąk lub nóg.

Rzadko występujące działania niepożądane (u 1 na 1000 pacjentów): omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przed zastosowaniem leku należy się zapoznać z informatorem dla pacjenta.

Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę.

W przypadku występowania dolegliwości sercowych czy nieprawidłowości w budowie prącia, należy poradzić się lekarza przed zastosowaniem leku.

Jeśli w czasie stosunku płciowego lub po nim wystąpią bóle w klatce piersiowej:
- należy przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić,
- nie przyjmować azotanów, w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej,
- zasięgnąć pomocy medycznej.

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej lub długich bolesnych wzwodów (ponad 4h) należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty.

Maxigra Max może wchodzić w interakcje z:

  • nitrogliceryną (Glyceroli trinitras),
  • monoazotanem izosorbidu (Isosorbidi mononitras),
  • diazotan izosorbidu (Isosorbidi dinitras),
  • tetraazotan pentaerytrolu (Pentaerythrityli tetranitras),
  • lekami lub środkami uwalniającymi tlenek azotu (takie jak azotyn amylu, tzw. poppers),
  • riocyguatem,
  • lekami z grupy inhibitorów proteazy (np. rytonawir, sakwinawir),
  • lekami alfa-adrenolitycznymi (np. doksazosyna, prazosyna, terazosyna),
  • ketokonazolem, erytromycyną, cymetydyną.

Stosowanie leku z jedzeniem i piciem

Lek Maxigra Max może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego. Jednakże, przyjmowanie leku Maxigra Max w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku.

Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby w sposób maksymalny wykorzystać możliwości lecznicze leku Maxigra Max, nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zażyciem leku.

Ciąża i karmienie piersią

Lek nie jest przeznaczony dla kobiet

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Produkt leczniczy nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 lat.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn

Lek może powodować zawroty głowy i zaburzenia widzenia. Pacjenci przed prowadzeniem pojazdów lub obsługiwaniem maszyn powinni zorientować się, w jaki sposób reagują na lek Maxigra Max.

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij