OsmozaCare, chusteczki oczyszczające, antybakteryjne, 40 szt
17.79 zł

OsmozaCare, chusteczki oczyszczające, antybakteryjne, 40 szt

OsmozaCare, chusteczki oczyszczające, antybakteryjne, 40 szt
Ostatnia cena produktu
17.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Antybakteryjne Chusteczki OsmozaCare do rąk i powierzchni zamknięte w hermetycznym opakowaniu są wyjątkowo praktyczne w stosowaniu, eliminują 99,9% bakterii* bez konieczności użycia wody i mydła. Chusteczki nie zawierają parabenów, triklosanu ani soli aluminium.

Testowane dermatologicznie. 

*Skuteczność działania antybakteryjnych chusteczek zbadano zgodnie z normami: EN 1040,
EN 1276, EN 1500, EN 1275, EN 1650 (na Candida albicans), EN 14476.

Skład według INCI

Alkyl (c12-16) dimethyl benzyl ammonium chloride (n°CAS: 68424-85-1), quaternary ammonium: 0.33% (m/m); ethanol (n°CAS: 64-17-5): 2.93% (m/m); propan-2-ol (n°CAS: 67-63-0): 0.12% (m/m) ; Mniej niż 5% składników niejonowych powierzchniowo czynnych; Aromat w tym limonen.

Właściwości

Zapewniają dłoniom przyjemne uczucie świeżości i skutecznie dezynfekują powierzchnie.

Chusteczki gwarantują wszechstronne działanie oczyszczające nie tylko dłoni, ale i powierzchni lub przedmiotów np. telefon, klawiatura, blat kuchenny czy pilot od telewizora.

Działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne zapewniają: chlorek benzalkonium, alkohol etylowy, alkohol izopropanowy. 

Stosowanie

Otworzyć opakowanie, odklejając ostrożnie aluminiowe zabezpieczenie. Wyjąć chusteczkę i przełożyć ją przez otwór w górnej części opakowania. Zamknąć starannie opakowanie, zapobiegając wysuszeniu chusteczek. Przetrzeć dłonie, lub powierzchnie, i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Ponowić stosowanie, ilekroć potrzeba.

 Stosować tylko na zdrową skórę. 

Uwagi

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Dzieci w wieku powyżej 3. roku życia mogą stosować produkt wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. 

W przypadku kontaktu z oczami obficie przemyć wodą i skontaktować się z lekarzem. W razie spożycia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu etykietę produktu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Puste opakowanie oraz chusteczki można wyrzucać wraz ze zwykłymi odpadami gospodarczymi lub przemysłowymi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 898 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus