Arthryl, proszek do przygotowania roztworu doustnego, 1,5 g, 20 saszetek
36.49 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH

Arthryl, proszek do przygotowania roztworu doustnego, 1,5 g, 20 saszetek

Arthryl, proszek do przygotowania roztworu doustnego, 1,5 g, 20 saszetek
36.49 zł
Icon
Odbiór leku tylko w aptece za uprzednim okazaniem recepty
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH

Arthryl (proszek) - Glucosamini sulfas - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy

Postać:

proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Układ mięśniowo-szkieletowy

Specjalności:

Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu Reumatologia

Działanie :

zapobiega degeneracji chrząstki stawowej odbudowuje chrząstkę stawową

Wskazania:

Choroba zwyrodnieniowa stawów, zwłaszcza kolanowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 50-100 ml wody, dokładnie mieszając aż do uzyskania klarownego roztworu. Cykl leczenia można powtarzać co 2 miesiące. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego: pobolewania w nadbrzuszu, wzdęcia brzucha, zaparcia lub biegunka. Reakcje uczuleniowe w postaci świądu skóry, rumienia, duszności. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na glukozaminę, chorujesz na fenyloketonurię (lek zawiera aspartam). Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Typ produktu
Postać
Płeć
Układy narządowe
Sposób aplikacji
PRODUCENT
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH