Amil, test ciążowy, strumieniowy, 1 szt
13.89 zł

Amil, test ciążowy, strumieniowy, 1 szt

Amil, test ciążowy, strumieniowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
13.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Strumieniowy test ciążowy AMIL służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży, przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu, tym samym zapewnia prywatność i daje możliwość uzyskania niemal natychmiastowego, łatwego do odczytania wyniku. Jest wyjątkowo prosty i szybki w użyciu. Nie wymaga zbierania moczu.
Strumieniowy test ciążowy AMIL można wykonać począwszy od dnia spodziewanej miesiączki.

Skład

Każde opakowanie zawiera jeden test strumieniowy.

Działanie

Test ciążowy AMIL wykrywa ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) w moczu. Hormon pojawia się w organizmie ciężarnej kobiety około tygodnia po zapłodnieniu. Początkowo jego stężenie gwałtownie wzrasta, osiągając wartość szczytową między 8-10 tygodniem ciąży, a następnie utrzymuje się na stałym poziomie, aż do porodu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Bezpośrednio przed wykonaniem testu należy wyjąć go z opakowania, następnie umieścić bezpośrednio w strumieniu moczu na około 10 sekund i zaczekać, aż w okienku wyniku pojawią się barwne linie. Po 5 minutach należy odczytać wynik.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h