Produkt w kategoriach

Avent, zestaw muszli laktacyjnych

Avent, zestaw muszli laktacyjnych

51.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Zestaw muszli laktacyjnych.

Zawartość opakowania

  • Wentylowane muszle laktacyjne 2  szt.
  • Niewentylowane muszle laktacyjne do zbierania pokarmu 2  szt.
  • Super miękkie nakładki 2  szt.

 

Przeznaczenie produktu

Muszli laktacyjnych można używać podczas karmienia piersią lub do odciągania pokarmu. Są one wyposażone w super miękkie silikonowe nakładki.

Charakterystyka produktu

  • Super miękkie muszle laktacyjne Philips AVENT nosi się w biustonoszu w celu ochrony brodawek sutkowych przed otarciami i wchłaniania wyciekającego pokarmu.
  • Muszle laktacyjne Philips Avent (niewentylowane) zbierają nadmiar pokarmu w trakcie karmienia lub korzystania z laktatora.
  • Wentylowane muszle chronią podrażnione lub pęknięte brodawki sutkowe i przyspieszają ich leczenie. Delikatny nacisk zapobiega powstawaniu obrzęków, a otwory zapewniają przepływ powietrza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus