Avent, zestaw muszli laktacyjnych
51.99 zł

Avent, zestaw muszli laktacyjnych

Avent, zestaw muszli laktacyjnych
Ostatnia cena produktu
51.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Zestaw muszli laktacyjnych.

Zawartość opakowania

  • Wentylowane muszle laktacyjne 2  szt.
  • Niewentylowane muszle laktacyjne do zbierania pokarmu 2  szt.
  • Super miękkie nakładki 2  szt.

 

Przeznaczenie produktu

Muszli laktacyjnych można używać podczas karmienia piersią lub do odciągania pokarmu. Są one wyposażone w super miękkie silikonowe nakładki.

Charakterystyka produktu

  • Super miękkie muszle laktacyjne Philips AVENT nosi się w biustonoszu w celu ochrony brodawek sutkowych przed otarciami i wchłaniania wyciekającego pokarmu.
  • Muszle laktacyjne Philips Avent (niewentylowane) zbierają nadmiar pokarmu w trakcie karmienia lub korzystania z laktatora.
  • Wentylowane muszle chronią podrażnione lub pęknięte brodawki sutkowe i przyspieszają ich leczenie. Delikatny nacisk zapobiega powstawaniu obrzęków, a otwory zapewniają przepływ powietrza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Płeć
Część ciała
Specyfika

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus