Dagomed Sonna Stres, syrop, 150 ml
12.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Dagomed Sonna Stres, syrop, 150 ml

Dagomed Sonna Stres, syrop, 150 ml
12.99 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Opis

Sonna Stres jest lekiem homeopatycznym w postaci syropu o smaku jabłkowym.
 

Skład

100 g syropu zawiera:

substancje czynne: Acidum phosphoricum D4, Avena Sativa D1, Delphinium Staphisagria D4, Delphinium Staphisagria D8, Delphinium Staphisagria D12, Strychnos Ignatii D6, Strychnos Ignatii D8, Strychnos Ignatii D12, Valeriana Officinalis D3, Zincum Isovalerianicum D8 aa 0,5 g.

Substancje pomocnicze: sorbitol 70%, kwas cytrynowy, trisodu cytrynian, aromat jabłkowy, żółcień chinolinowa, żółcień pomarańczowa, woda oczyszczona.

Dawkowanie

  • Dorośłi: 1 miarka (10 ml) 3 do 5 razy na dobę.
  • Dzeici od 6 do 12 roku życia: dawka jednorazowa - 1/2 miarki (5 ml) 3 do 5 razy na dobę.


Lek należy przyjmować 15 minut przed lub po posiłku.

Wskazania

Lek Sonna Stres stosuje się w dolegliwościach psychosomatycznych towarzyszących sytuacjom stresowym (drażliwość, nadpobudliwość) i w zaburzeniach snu.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Lek zawiera sorbitol, jeśli występuje u pacjenta nietolerancja sorbitolu należy o tym poinformować lekarza bądź farmaceutę.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Stosowanie leku z jedzeniem i piciem

Lek należy przyjmować 15 minut przed lub po posiłku.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Problem
Układy narządowe
Sposób aplikacji
PRODUCENT

Sonna Stres - zastosowanie i działanie

Skład:

Strychnos ignatii D12 Strychnos ignatii D8 Strychnos ignatii D6 Delphinium staphisagria D12 Avena sativa D1 Acidum phosphoricum D4 Valeriana officinalis D3 Zinicum isovalerianicum D8 Delphinium Staphisagria D4 Delphinium Staphisagria D8

Postać:

syrop

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

zmniejsza napięcie nerwowe ułatwia zasypianie

Wskazania:

Dolegliwości towarzyszące sytuacjom stresowym (drażliwość, nadpobudliwość). Zaburzenia snu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 1 miarka (10ml) 3-5 razy na dobę. Dzieci od 6 roku życia : 1/2 miarki (5ml) 3-5 razy na dobę. Lek należy przyjmować 15 minut przed lub po posiłku.   Nie zaleca się stosowania u dzieci do 6 roku życia. Stosowanie u dzieci od 6 do 12 roku życia tylko pod kontrolą lekarza.   Lek może być stosowany u chorych na cukrzycę po konsultacji z lekarzem.   Uwaga! Jeśli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią lub pojawią się nowe dolegliwości takie, jak: uczucie kołatania serca, stany lękowe, zaburzenia nastroju, należy skontaktować się z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych, należy skonsultować się lekarzem   Brak danych odnośnie wpływu preparatu na sprawność psychomotoryczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, nietolerancję niektórych cukrów.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI