Produkt w kategoriach

Tonozil, spray do nawilżania nosa, 20 ml

Tonozil, spray do nawilżania nosa, 20 ml

15.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Spray nawilżająco-łagodzący do nosa.

Skład

Olej rzepakowy rafinowany, olejek cytrynowy naturalny, ekstrakt z rozmarynu, mentol.
Nie zawiera środków konserwujących.

Działanie

  • Usuwa suchość błony śluzowej nosa
  • Łagodzi podrażnienia
  • Udrażnia nos poprawiając oddychanie
  • Działa łagodnie odświeżająco i orzeźwiająco

Wskazania

Łagodzenie upośledzeń będących następstwem wysychania i podrażnień błony śluzowej nosa spowodowanych niekorzystnymi dla zdrowia czynnikami zewnętrznymi: klimatyzacją, zapyleniem i zanieczyszczeniami fizyko-chemicznymi powietrza, przebywaniem w warunkach niskiej wilgotności i nagłych wahań temperatury (zima- okres grzewczy, suche mroźne lub suche gorące powietrze). Ochrona błony śluzowej nosa przed nadmiernym wysychaniem. Modyfikacja fizjologiczna w obrębie błony śluzowej nosa polegająca na utworzeniu ochronnej membrany natłuszczająco-nawilżającej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Podawać 1-3 dawek do każdego otworu nosowego. Można stosować kilka razy dziennie dla uzyskania komfortu w oddychaniu. Najlepsze efekty uzyskuje się po 10-14 dniach ciągłego stosowania. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tonozil - zastosowanie i działanie

Skład:

rafinowany olej rzepakowy olejek cytrynowy mentol ekstrakt z rozmarynu lekarskiego

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające regenerujące

Wskazania:

Ochrona błony śluzowej nosa przed nadmiernym wysychaniem. Łagodzenie suchości błony śluzowej nosa, w przebiegu schorzeń i zaburzeń, zarówno miejscowych, jak i uogólnionych (zanikowy nieżyt nosa, infekcje górnych dróg oddechowych, dyskomfort związany z podawaniem do nosa leków obkurczających naczynia krwionośne błony śluzowej nosa). Usuwanie lub łagodzenie upośledzeń będących następstwem wysychania i podrażnień błony śluzowej nosa spowodowanych niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi: klimatyzacją, zapyleniem i zanieczyszczeniami fizyko-chemicznymi powietrza, przebywaniem w warunkach niskiej wilgotności i nagłych wahań temperatury (zima-okres grzewczy, suche mroźne lub suche gorące powietrze).

Dawkowanie:

Donosowo. 1- 3 dawki do każdego otworu nosowego. Można stosować kilka razy dziennie dla uzyskania komfortu w oddychaniu. Najlepsze efekty uzyskuje się po 10-14 dniach ciągłego stosowania. Przed użyciem wstrząsnąć. Przed pierwszym użyciem lub po długiej przerwie w stosowaniu należy kilkakrotnie nacisnąć pompkę do momentu wytryśnięcia preparatu. W celu uniknięcia zaplamienia należy najpierw rozpylić produkt w kierunku na chusteczkę lub ręcznik papierowy. Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus