Tonozil, spray do nawilżania nosa, 20 ml
15.99 zł

Tonozil, spray do nawilżania nosa, 20 ml

Tonozil, spray do nawilżania nosa, 20 ml
Ostatnia cena produktu
15.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Spray nawilżająco-łagodzący do nosa.

Skład

Olej rzepakowy rafinowany, olejek cytrynowy naturalny, ekstrakt z rozmarynu, mentol.
Nie zawiera środków konserwujących.

Działanie

  • Usuwa suchość błony śluzowej nosa
  • Łagodzi podrażnienia
  • Udrażnia nos poprawiając oddychanie
  • Działa łagodnie odświeżająco i orzeźwiająco

Wskazania

Łagodzenie upośledzeń będących następstwem wysychania i podrażnień błony śluzowej nosa spowodowanych niekorzystnymi dla zdrowia czynnikami zewnętrznymi: klimatyzacją, zapyleniem i zanieczyszczeniami fizyko-chemicznymi powietrza, przebywaniem w warunkach niskiej wilgotności i nagłych wahań temperatury (zima- okres grzewczy, suche mroźne lub suche gorące powietrze). Ochrona błony śluzowej nosa przed nadmiernym wysychaniem. Modyfikacja fizjologiczna w obrębie błony śluzowej nosa polegająca na utworzeniu ochronnej membrany natłuszczająco-nawilżającej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Podawać 1-3 dawek do każdego otworu nosowego. Można stosować kilka razy dziennie dla uzyskania komfortu w oddychaniu. Najlepsze efekty uzyskuje się po 10-14 dniach ciągłego stosowania. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Główny składnik

Tonozil - zastosowanie i działanie

Skład:

rafinowany olej rzepakowy olejek cytrynowy mentol ekstrakt z rozmarynu lekarskiego

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające regenerujące

Wskazania:

Ochrona błony śluzowej nosa przed nadmiernym wysychaniem. Łagodzenie suchości błony śluzowej nosa, w przebiegu schorzeń i zaburzeń, zarówno miejscowych, jak i uogólnionych (zanikowy nieżyt nosa, infekcje górnych dróg oddechowych, dyskomfort związany z podawaniem do nosa leków obkurczających naczynia krwionośne błony śluzowej nosa). Usuwanie lub łagodzenie upośledzeń będących następstwem wysychania i podrażnień błony śluzowej nosa spowodowanych niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi: klimatyzacją, zapyleniem i zanieczyszczeniami fizyko-chemicznymi powietrza, przebywaniem w warunkach niskiej wilgotności i nagłych wahań temperatury (zima-okres grzewczy, suche mroźne lub suche gorące powietrze).

Dawkowanie:

Donosowo. 1- 3 dawki do każdego otworu nosowego. Można stosować kilka razy dziennie dla uzyskania komfortu w oddychaniu. Najlepsze efekty uzyskuje się po 10-14 dniach ciągłego stosowania. Przed użyciem wstrząsnąć. Przed pierwszym użyciem lub po długiej przerwie w stosowaniu należy kilkakrotnie nacisnąć pompkę do momentu wytryśnięcia preparatu. W celu uniknięcia zaplamienia należy najpierw rozpylić produkt w kierunku na chusteczkę lub ręcznik papierowy. Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.