Produkt w kategoriach

Korzeń arcydzięgla, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

Korzeń arcydzięgla, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

3.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki

Opis

Korzeń Arcydzięgla - naturalny środek wzmagający łaknienie i pobudzający wydzielanie soku żołądkowego.

Skład

100 g produktu zawiera 100g korzenia arcydzięgla.

Dawkowanie

1 łyżeczkę (1,5g) korzeni zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody i naparzać pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Napar pić 2-3 razy dziennie 30 minut przed jedzeniem jako środek pobudzający łaknienie i wydzielanie soków trawiennych.

Wskazania

W zaburzeniach trawienia, wzdęciach, jako środek wspomagający łaknienie i pobudzający wydzielanie soku żołądkowego.

Przeciwwskazania

Nie znane,

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produkt zawiera furokumarany, które powodują nadwrażliwość skóry na światło i przy naświetlaniu promieniami UV mogą powodować stany zapalne skóry. W okresie stosowania produktu należy zaniechać dłuższego opalania się na słońcu i intensywnego naświetlania promieniami UV. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus