BioDrain, tabletki, 120 szt
BioDrain, tabletki, 120 szt
95.49 zł

BioDrain, tabletki, 120 szt

BioDrain, tabletki, 120 szt
Ostatnia cena produktu
95.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

BioDrain - zastosowanie i działanie

Skład:

inulina błonnik wyciąg z tymianku wyciąg z pokrzywy wyciąg z karczocha wyciąg ze szparaga zwyczajnego wyciąg z selera zwyczajnego wyciąg z mniszka lekarskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składnik wspomagające usuwanie toksyn z organizmu

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu i dietę odchudzającą.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki 2 razy dziennie w trakcie posiłków, popijając dużą ilością wody przez okres co najmniej 2 tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni. Po tym okresie 2 tabletki codziennie rano popijając szklanką wody. W celu wzmocnienia skuteczności preparatu BioDrain należy zredukować lub wyeliminować z jadłospisu alkohol, kawę, słodycze, cukier, czerwone mięso, tłuste potrawy; zwiększyć spożycie produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców i warzyw, uprawiać umiarkowane ćwiczenia fizyczne w celu poprawy krążenie krwi, lepszego dotleniania oraz eliminacji toksyn z organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Opis

BioDrain Suplement diety wspomagający oczyszczanie organizmu.

Składniki

Inulina (333,33 mg), błonnik z miąższu owoców cytrusowych (200 mg), wyciągi roślinne: ze szparaga lekarskiego (Asparagus officinalis) (85 mg), z pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) (80 mg), z selera zwyczajnego (Apium graveolens) (55 mg), z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinalis) (50 mg), z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) (37 mg), wyciąg z tymianku pospolitego (Thymus vulgaris) (20,83 mg), skrobia ziemniaczana (stabilizator) (E 466), kompleks miedziowy chlorofilu - barwnik (E 141),  hydroksypropyloceluloza (sub. powlekająca) (E 463), stearynian magnezu (stabilizator) (E 470b).

W preparacie stwierdzono śladowe ilości białka, węglowodanów i tłuszczów.

Właściwości składników

Działanie preparatu BioDrain opiera się na jego składnikach ziołowych, których kompozycja stosowana jest w Danii od 10 lat. Tryb życia pełen pośpiechu i stresu oraz skażone środowisko naturalne mają wpływ na zdrowie człowieka. W miarę swoich możliwości organizm stara się usunąć toksyczne związki, wyeliminować nadmiar zbędnych substancji. BioDrain to preparat, który wspomaga oczyszczanie organizmu i stymuluje usuwanie nagromadzonych toksyn.

W celu wzmocnienia skuteczności preparatu BioDrain należy:

  1. zredukować lub wyeliminować z jadłospisu alkohol, kawę, słodycze, cukier, czerwone mięso, tłuste potrawy,
  2. zwiększyć spożycie produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców i warzyw,
  3. uprawiać umiarkowane ćwiczenia fizyczne w celu poprawy krążenia krwi, lepszego dotlenienia oraz eliminacji toksyn z organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: doustnie 2 tabletki 3 razy dziennie w trakcie posiłków, popijając dużą szklanką wody przez okres co najmniej dwóch tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni. Po tym okresie proponujemy dalsze kontynuowanie stosowania preparatu poprzez przyjmowanie 2 tabletek codziennie rano popijając szklanka wody. Przypominamy o piciu dużych ilości wody nie mniej niż 1 litr dziennie, optymalne 1,5-2 litrów na dobę. Najlepiej stosować wodę mineralną.

Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej oraz przez chorych na cukrzycę.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

NEW NORDIC
Forstadsgatan 3
Malmo, Szwecja
Cechy produktu
PRODUCENT