Produkt w kategoriach

Physiomer Nasal, spray, 135 ml

Physiomer Nasal, spray, 135 ml

26.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Physiomer Hipertoniczny spray do nosa w bezpieczny sposób poprawia oddychanie przez nos w przypadku przeziębienia, zapalenia zatok i alergii. Całkowicie naturalny, może być stosowany tak często, jak to jest konieczne bez obawy o uszkodzenie błon śluzowych nosa, działania niepożądane lub interakcje z innymi lekami. Może być bezpiecznie stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku chorób serca, nadciśnienia, schorzeń tarczycy i cukrzycy.
Physiomer Hipertoniczny spray do nosa może być stosowany u dzieci w wieku poniżej 6 lat pod kontrolą lekarską. 

Skład

100% naturalna, nierozcieńczona woda morska, hipertoniczny roztwór 22g/l soli mineralnych. Sterylny i bez konserwantów.

Działanie

Zmniejsza przekrwienie śluzówki nosa poprzez odciąganie nadmiaru płynów z obrzmiałych przewodów nosowych.

Nawilża śluzówkę nosa i eliminuje wydzielinę. Podnosi skuteczność leków do miejscowej aplikacji i ogranicza ich stosowanie.

Wskazania

W przypadku przeziębienia, alergicznego nieżytu nosa lub zapalenia zatok: aplikacja trwająca 1-2 sekundy do każdego nozdrza 2 do 3 razy dziennie.

UWAGA: Stosowanie przez więcej niż jedną osobę może rozprzestrzeniać infekcję.

Sposób użycia wyrobu medycznego

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA:

1. Przechylić głowę na bok.

2. Delikatnie umieścić aplikator w nozdrzu i nacisnąć aplikator zdecydowanie jeden raz.

3. Odczekać kilka sekund aby roztwór zaczął działać.

4. Powtórzyć tą samą czynność z drugim nozdrzem.

5. Dorośli i dzieci - wydmuchać nos.

Po każdym użyciu umyć aplikator gorącą wodą i dokładnie osuszyć.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Physiomer Nasal - zastosowanie i działanie

Skład:

naturalna woda morska hipertoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Otolaryngologia Medycyna rodzinna

Działanie :

zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa

Wskazania:

Zmniejszanie obrzęku w nosie. Łagodzenie objawów przekrwienia w przypadku przeziębienia, zapalenia zatok i alergii. Wspomaganie oczyszczania zatkanych zatok.

Dawkowanie:

Donosowo. Nad umywalką lub pod prysznicem, pochylić głowę w jedną stronę i delikatnie włożyć aplikator do górnego nozdrza. Nacisnąć aplikator zdecydowanie jeden raz przez 2-3 sekundy. Powtórzyć to samo z drugim nozdrzem z głową przechyloną w drugą stronę. Wydmuchać nos. Opłukać aplikator ciepłą wodą po każdym użycie i wytrzeć dokładnie do sucha. W przypadku podrażnienia błony śluzowej, może być odczuwalne lekkie uczcie pieczenia po pierwszym zastosowaniu.   Preparat przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus