Dexeryl, krem, 250 g
18.49 zł

Dexeryl, krem, 250 g

Dexeryl, krem, 250 g
18.49 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Krem ochronny do skóry przeznaczony do leczenia objawów i dolegliwości związanych z suchością skóry.

Skład

Glycerol, White Soft Paraffin, Liquid Paraffin, Glycerol Monostearate, Stearic Acid, Polydimethylcyclo-Siloxane, Silicone Oil, Macrogol 600, Trolamin, Propyl Parahydroxybenzoate (E216), Purified Water.

Działanie

Skład preparatu został dobrany w ten sposób, aby przywracać odpowiedni poziom nawilżenia w skórze i przyspieszać procesy regeneracyjne naskórka. Produkt zawiera w składzie ciekłą oraz miękką białą parafinę, które tworzą na skórze naturalną powłokę ochronną, zapobiegając utracie wody oraz glicerol, ułatwiający zachowanie równowagi wodnej w obrębie wysuszonej i zmienionej chorobowo skóry. Krem ochronny Dexeryl jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego.
Zastosowanie: do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Wskazania

Ochronny krem Dexeryl jest przeznaczony do zwalczania dolegliwości związanych z nadmiernie przesuszoną skórą, która towarzyszy takim schorzeniom, jak rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Krem przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Nałożyć cienka warstwę kremu na uszkodzoną skórę raz lub dwa razy na dobę.
W razie potrzeby krem można stosować częściej, do 6 razy na dobę. Po każdym użyciu należy dokładnie zakręcić tubkę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Preparat nie może być stosowany przez osoby uczulone na parahydroksybenzoesan propylu.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

W związku z tym, że krem zawiera parahydroksybenzoesan propylu, w rzadkich przypadkach może wywołać reakcje skórne podobne do wyprysku, oraz bardzo rzadko, natychmiastowe odczyny o typie pokrzywki. Jeżeli wystąpią niepożądane lub niekorzystne objawy niewymienione , należy powiadomić wykwalifikowany personel medyczny.

Uwagi

Przechowywać w miejscu niewidocznym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Rodzaj skóry
Problem
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT