Dr. Beckmann odplamiacz precyzyjny owoce i napoje, 50 ml

chemia gospodarcza, proszek

13,39 zł
26,78 zł / 100 ml
Sprawdź warianty
krew i mleko
13,39 zł
26,78 zł / 100 ml
owoce i napoje
13,39 zł
26,78 zł / 100 ml
długopis i tusz
13,39 zł
26,78 zł / 100 ml
tłuszcz i sosy
13,39 zł
26,78 zł / 100 ml
kosmetyki i trawa
13,39 zł
26,78 zł / 100 ml

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty DR. BECKMANN

Producent

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
55120 Mainz

Dystrybutor

Werner & Mertz Delta Polska Sp. zo.o.
Londyńska 4/3
03-921 Warszawa

Opis

Dr. Beckmann odplamiacz precyzyjny owoce i napoje, jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak: czerwone wino, kawa, herbata, owoce, warzywa, soki, kakao, pleśni i grzyby. Jednocześnie chroni kolory oraz tkaniny.

Zawartość opakowania

Zawarte Składniki: Sodium Chloride, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Disodium Disilicate, PEG 300.

Zawartość butelki: 50 ml.

Przeznaczenie produktu

Odplamiacz jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak: napoje alkoholowe, przeciery, żywność dla niemowląt, ocet balsamiczny, owoce jagodowe, cola, wymiociny, warzywa, jod, kakao, odchody (zwierzęce), kawa i napoje na bazie kawy, lemoniada, marmolada, owoce, soki roślinne, czerwone wino, soki, pleśń, grzyby, herbata.

Charakterystyka produktu

Formuła odplamiacza oparta jest na bazie formuły zawierającej wzmacniacz z aktywnego tlenu, co wzmacnia skuteczność usuwania plam oraz chroni kolory i tkaniny.

Stosowanie produktu

Zacznij jak najszybciej odplamiać zabrudzenia, ułatwi to jej usunięcie. Dobrze jest sprawdzić trwałość koloru i odporność materiału w niewidocznym miejscu. Przestrzegaj zaleceń zamieszczonych przez producentów odzieży, dotyczących sposobu prania. Nie usuwaj plam na delikatnych powierzchniach. Zastosuj odpowiednią podkładkę, np. spodek lub czystą ściereczkę. Tkaniny, na których znajdują się resztki plam z beta-karotenu czyli np. z marchwi, papryki, wiśni czy moreli umieść w świetle dziennym. Pozostałości plam same znikną pod wpływem promieni UV. Usuwaj plamy przed praniem.

Zwilż zabrudzenia wodą oraz posyp obficie proszkiem, następnie ponownie zmocz wodą. Po ok. 60 min. usuń proszek z tkaniny i wypierz tkaninę jak zwykle. W przypadku dużych zabrudzeń można zastosować namaczanie przed praniem. Dokładnie rozpuścić całą zawartość opakowania w 7 l ciepłej wody i zostawić do namoczenia na kilka godzin.

Nie należy stosować odplamiacza na: skórze, wełnie dziewiczej, jedwabiu, dywanach, tkaninach z wiskozy, tkaninach z wełny.

Uwagi i środki ostrożności

Produkt należy chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia wypłukać usta, nie wywoływać wymiotów. Działa drażniąco na oczy, w przypadku dostania się do oczu należy ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy zasięgnąć porady lekarskiej. Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cechy produktu

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl