Prenatal DHA Omega 3, kapsułki, 30 szt
39.49 zł

Prenatal DHA Omega 3, kapsułki, 30 szt

Prenatal DHA Omega 3, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
39.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Prenatal DHA jest preparatem stworzonym specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, uzupełniającym ich dietę w DHA.

Preparat zawiera 300 mg kwasu DHA – dawkę rekomendowaną dla kobiet w ciąży i karmiących piersią przez Międzynarodowe Towarzystwo Badań Kwasów Tłuszczowych i Lipidów (ISSFAL).

Skład

300mg DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego), 72mg EPA (kwas eikozapentaenowy z oleju rybiego), 2mg witaminy E

Właściwości

Odpowiednia ilość DHA w diecie sprzyja prawidłowemu rozwojowi mózgu dziecka oraz korzystnie wpływa na ostrość widzenia. Wspomaga rozwój psychoruchowy i intelektualny dziecka, czyli wpływa na jego poziom inteligencji w przyszłości. Poprawia funkcje poznawcze oraz koncentrację uwagi i zapamiętywanie. Wzbogacanie diety w DHA pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu immunologicznego, zwiększa odporność dziecka. Badania dowodzą, że DHA zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu i wpływa na odpowiednią masę urodzeniową dziecka. Kobiety, których dieta obfituje w ten kwas rzadziej zapadają na depresję poporodową.

Przeznaczenie

Czas nasilonego rozwoju i wrażliwości na poziom substancji budulcowych, w przypadku mózgu i siatkówki oka, przypada na okres rozwoju płodowego (III trymestr) i pierwszy rok życia dziecka. Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony dla kobiet:

  • w ciąży, szczególnie w III trymestrze,
  • karmiącym piersią.

Sposób użycia

1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Prenatal DHA Omega-3 - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas dokozaheksaenowy kwas eikozapantaenowy witamina E (tokoferol)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo Medycyna rodzinna

Działanie :

postępowanie dietetyczne u kobiet od II trymestru ciąży i karmiących piersią

Wskazania:

Preparat Prenatal DHA przeznaczony jest do postępowania dietetycznego u kobiet od II trymestru ciąży i karmiących piersią w przypadku niedoborów kwasu DHA w diecie.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.   Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza.   Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.