Floragyn Silver, pianka dopochwowa, 50 ml, butelka + aplikator
61.00 zł

Floragyn Silver, pianka dopochwowa, 50 ml, butelka + aplikator

Floragyn Silver, pianka dopochwowa, 50 ml, butelka + aplikator
Ostatnia cena produktu
61.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bariera ochronna błony śluzowej pochwy.

Skład

Sól sodowa kwasu hialuronowego, wyciąg z kiełków zbożowych, metaliczne srebro koloidalne.

Nośnik:

propan, butan, izobutan (bezfreonowe)

Działanie

Kwas hialuronowy pokrywa cienką warstwą błonę śluzową pochwy, tworząc naturalną barierę i stymuluje procesy naprawcze oraz powoduje ustąpienie swędzących podrażnień i uszkodzeń śluzówki pochwy.

Wyciąg z kiełków zbożowych jest naturalną nawilżającą i odżywiającą substancją, która wspomaga ochronne działanie kwasu hialuronowego. 

Metaliczne srebro jest od dawna znanym i skutecznym środkiem hamującym rozwój drobnoustrojów; wykazuje wymagane działania mikrobiologiczne i zapewnia barierę ochronną kwasu hialuronowego.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1-2 aplikacje dziennie. Przed użyciem założyć kaniulę, trzymając butelkę do góry nogami.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Floragyn Silver - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy wyciąg z kiełków zbożowych metaliczne srebro koloidalne

Postać:

pianka

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

łagodzi uczucie suchości pochwy i pieczenia

Wskazania:

Do stosowania w przypadku zmian błony śluzowej pochwy (podrażnienia, drobne ubytki, uczucie pieczenia), w celu poprawy i przyspieszenia procesów naprawczych błony śluzowej.

Dawkowanie:

Dopochwowo. Założyć kaniulę na butelkę, trzymając pojemnik do góry nogami. Przyjąć wygodną pozycję i wprowadzić kaniulę do pochwy na głębokość około 5 cm. Następnie przycisnąć przycisk przez 4-5 sekund. Kaniulę można użyć ponownie po opłukaniu w gorącej wodzie.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.