Ziele przywrotnika, zioło pojedyncze, 50 g (Flos)
3.99 zł

Ziele przywrotnika, zioło pojedyncze, 50 g (Flos)

Ziele przywrotnika, zioło pojedyncze, 50 g (Flos)
3.99 zł
BEZPŁATNIE

Opis

Ziele przywrotnika - zioła do zaparzania.

Skład

100 % ziela przywrotnika (Alchemillae herba)

Dawkowanie

Doustnie w postaci odwaru.

Dorośli oraz dzieci powyżej 12 roku życia: 1 łyżkę stołową przywrotnika (ok 3 g) zalać 1/2 szklanki ciepłej wody, zagotować i odtsawić na ok. 10 minut. W ten sposób przygotowany odwar pić 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami, pamiętając aby był on zawsze świeży i ciepły.

Wskazania

Ziele przywrotnika jest środkiem stosowanym w biegunce.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśli biegunce towarzyszy ból brzucha, gorączka, nudności, wymioty, w stolcu zaobserwowano ślady śluzu, krwi, ropy albo w przypadku wystąpienia innych niepokojących objawów, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Jeśli biegunka nie ustąpi po 1-2 dniach stosowania lub nasili się, należy skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h