Zestaw Promocyjny Etiaxil, antyperspirant do stóp i dłoni, lotion, skóra wrażliwa, 100 ml x 2 opakowania
73.99 zł

Zestaw Promocyjny Etiaxil, antyperspirant do stóp i dłoni, lotion, skóra wrażliwa, 100 ml x 2 opakowania

Zestaw Promocyjny Etiaxil, antyperspirant do stóp i dłoni, lotion, skóra wrażliwa, 100 ml x 2 opakowania
Ostatnia cena produktu
73.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się stóp i dłoni przeznaczony dla skóry wrażliwej.

Skład według INCI

Alcohol denat, aluminium chloride, aluminium lactate, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, cetyl palmitate, hydrogenated, microcrystalline wax, hydrogenated castor oil.

Właściwości

  • niezwykle praktyczny - nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania,
  • preparat jest bezwonny i daje się stosować z pozostałymi waszymi ulubionymi kosmetykami: dezodorantami, wodami toaletowymi,
  • nie plami odzieży (wchłania się gdy śpimy, a po porannej kąpieli nie odczuwamy już jego obecności, choć efekt wyhamowania potu został osiągnięty),
  • skuteczny i wydajny (jedno opakowanie wystarczy na okres powyżej dwóch miesięcy),
  • systematyczne stosowanie preparatu do stóp pomaga również zapobiegać ich odparzaniu się i powstawaniu dokuczliwej grzybicy.

Stosowanie

Częstotliwość stosowania: w początkowej fazie należy stosować Etiaxil każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu aby utrzymać intensywność wydzielania się potu pod kontrolą. Gdy masz wrażliwą skórę stosuj Etiaxil co drugi wieczór (przez 6 dni) a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Uwagi

Nie stosować Etiaxilu na wilgotną lub podrażnioną czy uszkodzoną skórę.

Nie aplikować dzieciom bez porady lekarza. Problemy z nadpotliwością rzadko występują u dzieci przed okresem dojrzewania.

Wskazówki: Etiaxil Lotion należy stosować na noc przed pójściem spać kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne. Stosować tylko na czystą i kompletnie suchą skórę stóp i dłoni(jeżeli jest to konieczne , do osuszenia należy użyć suszarki do włosów).

Jakiekolwiek uszkodzenia skóry należy zabezpieczyć wodoodpornym plastrem. Preparat należy wcierać w spody stóp a jeśli to konieczne również w skórę palców stóp lub dłoni. Po zastosowaniu trzeba pozwolić skórze całkowicie wyschnąć!

Po aplikacji należy przez godzinę unikać sytuacji, które mogłyby powodować pocenie się, a następnego ranka umyć stopy delikatnym mydłem i spłukać wodą. Nie nakładać preparatu rano powtórnie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 914 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Rodzaj skóry
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji