Voltaren

Dlaczego warto dodać  

zdrowy ruch?

Regularny ruch jest kluczowy dla utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Regularna aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia. 

 

Ale czy wiesz, że istnieje sposób, aby dodatkowo wesprzeć swoje ciało w trakcie aktywności fizycznej? 

 

Mowa tu o żelach, kapsułkach i tabletkach Voltaren, które mogą pomóc w łagodzeniu bólu mięśni i stawów oraz wspierać zdrowie w trakcie ruchu.

2
1

Wybierz swój Voltaren MAX

Żel przeciwbólowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, które cierpią na ból spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów. Zawiera maksymalną dawkę przeciwzapalnej substancji czynnej – diklofenaku, dostępnej bez recepty. 

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą.

Voltaren MAX, 23,2 mg/g, żel. 1 gram produktu Voltaren MAX zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego (Diclofenacum diethylammonium), co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każdy gram żelu zawiera 50 mg glikolu propylenowego, 0,2 mg butylohydroksytoluenu (E 321) oraz 1 mg kompozycji zapachowej. Wskazania do stosowania: Voltaren MAX jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu: Dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. v.I.2023.

3

Wybierz swój Voltaren Emulgel

Swoje działanie zawdzięcza przede wszystkim diklofenakowi, czyli substancji czynnej, przenikającej bezpośrednio do źródła bólu, która działa miejscowo i łagodzi stan zapalny. Emulgel wykazuje również działanie kojące oraz chłodzące. Jest łatwy w użyciu, co sprawia, że może być stosowany w każdych warunkach.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą.

VOLTAREN EMULGEL Diklofenak dietyloamoniowy 11,6 mg/g. Żel. 1 gram produktu Voltaren Emulgel zawiera 11,6 mg diklofenaku dietyloamoniowego (Diclofenacum diethylammonium) co odpowiada 10 mg diklofenaku sodowego. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: 1 g żelu Voltaren Emulgel zawiera 50 mg glikolu propylenowego. .1 g żelu Voltaren Emulgel zawiera 1 mg benzoesanu benzylu. Wskazania do stosowania: Voltaren Emulgel  jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu: Dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.  v.I.2023

6

Wybierz swoje kapsułki Voltaren Express Forte lub tabletki Acti Forte

Voltaren Express Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnymi przeciwgorączkowym, w postaci miękkich i łatwych do połknięcia kapsułek

Lek zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej (diklofenak), która nie tylko uśmierza ból, ale również działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęk, oraz pomaga w zwalczaniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka czy ból gardła.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą.

Voltaren Express Forte. 25 mg, kapsułki miękkie. Jedna kapsułka miękka zawiera 25 mg diklofenaku potasowego (Diclofenacum kalicum). Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol. Wskazania do stosowania: Voltaren Express Forte stosuje się  w bólach mięśni, bólach reumatycznych, ostrym bólu okolicy lędźwiowo-krzyżowej (ból pleców), bólu głowy, bólu zębów, bolesnym miesiączkowaniu. Leczenie objawów grypy i przeziębienia (bóle uogólnione, gorączka), bólu gardła. Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. v.I.2023.
Voltaren Acti Forte. 25 mg, tabletki powlekane. Jedna tabletka powlekana produktu leczniczego Voltaren Acti Forte zawiera 25 mg diklofenaku potasowego (Diclofenacum kalicum). Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sacharoza. Wskazania do stosowania: Ból mięśni, bóle reumatyczne, ból głowy, ból zęba, ostry ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej (ból pleców), bóle menstruacyjne. Leczenie objawów grypy i przeziębienia (bóle i gorączka), ból gardła. Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. v.I.2023.

7
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Pobierz aplikację mobilną Pobierz aplikację mobilną Doz.pl

Ikona przypomnienie o zażyciu leku.
Zdarza Ci się ominąć dawkę leku?

Zainstaluj aplikację. Stwórz apteczkę. Przypomnimy Ci kiedy wziąć lek.

Dostępna w Aplikacja google play Aplikacja appstore
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij