Antypot, zasypka, 30 g
7.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Antypot, zasypka, 30 g

Antypot, zasypka, 30 g
7.99 zł
BEZPŁATNIE
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Nadmierna potliwość skóry stóp.

Skład

(1g pudru na skórę): substancje czynne: 10 mg kwasu salicylowego, 100 mg kwasu borowego.

Dawkowanie

Po starannym umyciu i osuszeniu skóry stóp, zapudrować przestrzenie międzypalcowe i skórę stóp, a następnie włożyć świeże skarpety lub pończochy. Zabieg wykonywać 1-2 razy dziennie, zależnie od nasilenia dolegliwości.

Działanie

Preparat zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp i likwiduje przykrą woń rozkładającego się potu poprzez działanie bakteriobójcze, ściągające i osuszające skórę.

Wskazania

Nadmierna potliwość skóry stóp, szczególnie z towarzyszącym przykrym zapachem rozkładającego się potu.

Przeciwwskazania

W nadwrażliwości na kwas salicylowy lub borowy, lub na którykolwiek ze składników leku w przypadku podrażnienia, stanu zapalnego oraz innych zmian chorobowych skóry stóp u dzieci.

Działania niepożądane

Działania uboczne nie są znane.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Antypot - Acidum boricum, Acidum salicylicum - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas salicylowy kwas borowy

Postać:

puder

Kategoria:

Dermatologia

Specjalności:

Medycyna sportowa Dermatologia i wenerologia

Działanie :

przeciwpotliwe

Wskazania:

Nadmierna potliwość skóry stóp, szczególnie z towarzyszącym przykrym zapachem rozkładającego się potu.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Po starannym umyciu i osuszeniu skóry stóp, zapudrować przestrzenie międzypalcowe i skórę stóp, a następnie włożyć świeże skarpety lub pończochy. Zabieg wykonywać 1-2 razy dziennie, zależnie od nasilenia dolegliwości.   Uwaga! Nie stosować na owrzodzenia i rany skóry stóp.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY