YerbaSlim, płyn, 10 ml, 14 fiolek
YerbaSlim, płyn, 10 ml, 14 fiolek
21.49 zł

YerbaSlim, płyn, 10 ml, 14 fiolek

YerbaSlim, płyn, 10 ml, 14 fiolek
Ostatnia cena produktu
21.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Czujesz się niekomfortowo z powodu zbędnych kilogramów? Nie masz siły, żeby pilnować diety, a teraz jak najszybciej chcesz odzyskać szczupłą figurę?
Jest na to sposób !

Składniki

woda, ekstrakt z Yerba Mate, fruktoza, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat, sorbinian potasu - substancja konserwująca.

1 fiolka zawiera 1200 mg ekstraktu z Yerba Mate.

Właściwości składników

Wspomaga odchudzanie, wspomaga spalanie tłuszczu, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, łagodzi zdenerwowanie.

Yerba Mate w bezpieczny i optymalny sposób pomaga utrzymać prawidłową masę ciała ,poprzez regulujące oddziaływanie na układ trawienny i przemianę materii a jednocześnie dostarczając organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin i soli mineralnych.
 

  • osobom w trakcie odchudzania się;
  • osobom z nadwagą;
  • osobom z problemami przemiany materii;;
  • osobom na diecie w celu złagodzenia uczucia głodu;
  • osobom pragnących utrzymać prawidłową masę ciała.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się stosować 1 fiolkę dziennie - przed głównym posiłkiem rozpuszczoną w szklance wody. Naturalne ekstrakty mogą powodować osad.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent

VITADIET
Dostawcza 12
Łódź
Cechy produktu
PRODUCENT

YerbaSlim - zastosowanie i działanie

Skład:

yerba mate

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla osób w trakcie odchudzania się, z nadwagą, z problemami przemiany materii, na diecie w celu złagodzenia uczucia głodu a także dla osób pragnących utrzymać prawidłową masę ciała.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 fiolkę dziennie przed głównym posiłkiem. Przed otwarciem fiolkę należy wstrząsnąć. Zawartość fiolki rozpuścić w szklance wody.   Podczas kuracji odchudzających zaleca się stosowanie preparat przez okres 2-3 miesięcy. Przy problemach z przemianą materii zaleca się stosowanie preparatu przez okres co najmniej 6 miesięcy. Natomiast dla osób które chcą utrzymać prawidłową masę ciała zaleca się stosowanie profilaktyczne preparatu przez okres co najmniej 1 miesiąca, a następnie powtarzać stosowanie preparatu okresowo.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.