Medela PureLan 100, maść na brodawki piersiowe, 7 g
27.99 zł

Medela PureLan 100, maść na brodawki piersiowe, 7 g

Medela PureLan 100, maść na brodawki piersiowe, 7 g
27.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Medela PureLan 100 to maść z czystej lanoliny pomagająca łagodzić problemy związane z wrażliwymi lub suchymi brodawkami, tworząc na obolałych lub podrażnionych brodawkach barierę ochronną. Idealna również do nawilżania przesuszonej skóry dziecka np. spierzchnięte wargi lub wysuszony nos.

Skład według INCI

Lanolin.

100% czystej lanoliny USE/EP. Bez dodatków i środków konserwujących.

Właściwości

Maść firmy Medela z czystej lanoliny pomaga łagodzić podrażnienia i chronić brodawki w czasie ciąży i karmienia piersią.

W bardzo trudnym dla Twojej skóry czasie maść Medela PureLan 100 pomaga zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia i tworzy barierę ochronną.

Regularne nakładanie maści PureLan 100 pozwala w naturalny sposób ukoić ból i nawilżyć brodawki i skórę wokół nich, zapewniając poczucie komfortu i umożliwiając karmienie piersią przez dłuższy czas.

Maść na brodawki Medela PureLan 100 pomaga przywrócić naturalny poziom lipidów w skórze, który mógł zostać naruszony w wyniku częstego karmienia piersią.

PureLan zawiera 100 procent czystego tłuszczu owczego zwanego lanoliną. Nie trzeba usuwać jej przed karmieniem.

Maść można też nakładać na usta lub nos oraz na przesuszone miejsca na skórze dziecka.

Przeznaczenie

Maść można stosować zarówno podczas ciąży, jak i karmienia piersią.

Stosowanie

Przed użyciem umyć ręce. Po karmieniu piersią wycisnąć kilka ostatnich kropel mleka i wetrzeć je delikatnie w brodawkę i otoczkę brodawki, pozostawić do zaschnięcia. Następnie nałożyć niewielką ilość preparatu. Mycie brodawek przed następnym karmieniem piersią nie jest konieczne.

Uwagi

Maść została przebadana dermatologicznie, jest hipoalergiczna oraz nie zawiera barwników i substancji zapachowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h